روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 113
  • 814
  • 1,335,849
۴گوشه جهان

دزدی که پیرزن را به باد کتک گرفت

سارق بیرحم پس از ورود به خانه پیرزن تنها، وقتی پولی پیدا نکرد، زن نگون بخت را به باد کتک گرفت تا به او پول بدهد.
به گزارش پلیس، این حمله وحشیانه که در خانه زن ۸۸ ساله در «لانکشایر» انگلیس رخ داد، باعث شد زن کهنسال با جراحت‌های سنگین روانه بیمارستان شود.کارآگاهان با اطلاعات گنگ و اندک قربانی حادثه، تحقیقات برای دستگیری ضارب را آغاز کرده و یک مرد ۳۵ ساله سابقه دار را به‌عنوان مظنون دراین باره دستگیر کرده‌اند.

زن خوش شانس

زن خوش شانس چینی که قصد داشت با اسکوتر از وسط خیابان عبور کند به فاصله چند ثانیه از مرگ حتمی زیرچرخ‌های دوخودروی سنگین گریخت.تصاویر ضبط شده دوربین‌های مداربسته محل حادثه نشان می‌دهد این زن لحظاتی پس از اینکه اتوبوس درحال حرکت از مسیر منحرف شد با خوش شانسی از چند میلیمتری خطر گذشت، هنوز شوک این اتفاق در او تمام نشده بود که ناگهان کامیونی به او نزدیک شد اما راننده با مهارت از تصادف جلوگیری کرد.فیلم نجات این زن چینی که خودش نیز زنده ماندنش را باور نداشت پس از این دو واقعه هراس انگیز در شبکه‌های اجتماعی بازتاب گسترده‌ای داشته است.

اسیدپاشی مرموز به دختر و پسر انگلیسی

دو موتورسوار ناشناس به‌دلایلی نامعلوم، دختر و پسر جوانی را در حاشیه پارک شهر «داونتری» انگلیس هدف حمله اسیدی قرار داده و متواری شدند.
به گزارش رسانه‌ها، قربانیان که پسر ۲۳ ساله و دختری ۱۹ ساله بودند از ناحیه صورت و پاها دچارسوختگی شدند که در بیمارستان تحت درمان قرار دارند.با توجه به اینکه اسیدپاش‌ها صورت‌هایشان را با کلاه ایمنی پوشانده بودند، سرنخی از آنها وجود ندارد و مأموران پلیس همزمان با شروع تحقیقات از مردم خواسته‌اند در صورت داشتن هر گونه اطلاعاتی با پلیس تماس بگیرند. طی ماه‌های اخیر بیش از۲۰ اسیدپاشی درشهرهای مختلف انگلیس صورت گرفته است که اعتراض‌های گسترده مردم را به دنبال داشته است.

 ۸ کشته در رالی مرگ

رالی مرگبار دو راننده کامیون مست در بزرگراه «ام۱» «باکینگهان شایر» انگلیس و برخورد آنها به مینی بوس گردشگران هندی، دست کم ۸ کشته و تعدادی مجروح بر جا گذاشت. پس از این تصادف دو راننده ۳۱ و ۵۳ ساله دستگیر شدند و قربانیان و مجروحان ازمیان لاشه خودرو بیرون کشیده شدند. براساس اعلام سخنگوی اورژانس منطقه، در این حادثه هولناک ۶ مرد و ۲ زن کشته شدند و چند نفر از مسافران که در میان آنها چند کودک هم به چشم می‌خوردند، به بیمارستان انتقال یافتند. حال تعدادی از مصدومان وخیم گزارش شده است.

پرستاری که قاتل ۸۴ بیمار بود

رسانه‌های آلمانی اعلام کردند که پرستاری در دو بیمارستان این کشور، بیش از ۸۰ بیمار را به قتل رسانده است. «نیلز هوگل» پرستار آلمانی به ۸۴ فقره قتل متهم شده و او نیز به این جرم‌ها اعتراف کرده است. در فوریه ۲۰۱۵، هوگل به دلیل کشتن دو بیمار به حبس ابد متهم شد. این مرد اعتراف کرد که بیش از ۸۰ بیمار را در بخش مراقبت‌های ویژه دو بیمارستان شهر اولدنبورگ کشته است و این اقدام را به وسیله دادن دوز بالای دارو انجام داده است. با این حال هیچ مدرکی که این ادعا را ثابت کند، پیدا نشده بود و به همین دلیل تحقیقات همچنان ادامه داشت. در این خبر به انگیزه این پرستار اشاره‌ای نشده است. «یوهان کوهمه» رئیس پلیس اولدنبورگ در این مورد به روزنامه آلمانی «زود دویچه» گفت: «اقدامات وحشتناکی که این فرد مرتکب شده، فراتر از تصور است».

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز