۴گوشه ی جهان

آتش زدن پسرجوان به خاطر تلفن همراه

پسر جوان پاکستانی، دوست صمیمی‌اش را به‌خاطر برداشتن گوشی تلفن همراهش، با بنزین زنده زنده به آتش کشید و بعد هم متواری شد.
به گزارش پلیس، قربانی جنایت که «ارشد» نام داشت، وقتی نتوانست گوشی تلفن خود را از دوستش «جهانگیر» بگیرد، با او بشدت درگیر شد و ظرف بنزین را به سر و صورت او پاشید.
بعد هم کبریت روشن را به طرفش پرتاب کرد و او را آتش زد. پسر ۱۹ ساله پس از اطفای حریق، با کمک مردم به بیمارستان انتقال یافت اما از شدت سوختگی جان باخت.
به دنبال این جنایت هولناک، تجسس‌های گسترده پلیسی برای دستگیری عامل جنایت آغاز شد.

سرقت از مادربزرگ برای خوشگذرانی‎

نوه ناخلف برای خوشگذرانی و اجرای نقشه سرقت از مادربزرگ پولدارش، زن سالخورده را با داروهای قوی خواب می‌کرد تا بتواند به‌راحتی پول‌های او را سرقت کند.
به گزارش پلیس، «جنی گریوس» ۳۷ ساله که پس از طلاق والدینش، از کودکی با مادربزرگش در شهر «همپشایر» انگلیس زندگی می‌کرد درحالی که توانسته بود اعتماد پیرزن را به خود جلب کند، طی سال‌ها هزاران پوند از دارایی و پس‌انداز مادربزرگش را به جیب زده بود و با دوستانش خوشگذرانی کرده بود.
تا اینکه راز سرقت‌های زن جوان از مادربزرگ سالخورده پس از وخامت حال مادربزرگ و انتقال او به بیمارستان توسط فرزندانش فاش شد.

دختر دانش آموز پلیس را به قاتل مادرش رساند

دختر ۷ ساله پس ازکشف جسد مادرش در زیرزمین خانه، وحشتزده با مشاور مدرسه‌اش تماس گرفت و موضوع را گزارش داد.
به گزارش پلیس شهر «کانزاس» امریکا، دختر خردسال که صبح همراه مادرش به مدرسه رفته بود، وقتی به خانه برگشت متوجه غیبت ناگهانی او و تغییراتی در چیدمان خانه شد. دخترکوچولوی کنجکاو که با دیدن رد خون راهی زیرزمین شده بود ناگهان جسد مادرش را پیدا کرد.اما با زیرکی و برای اینکه قربانی بعدی نباشد، در تماس تلفنی مخفیانه با مشاور مدرسه موضوع قتل را گزارش داد.
بدین‌ترتیب دقایقی بعد مأموران پلیس راهی خانه مورد نظرشده و جسد را پیدا کردند.
بدین‌ترتیب همسرقربانی جنایت که چاره‌ای جزاعتراف نداشت لب به سخن گشود وگفت که به خاطراختلاف‌های شدید خانوادگی و به‌دنبال مشاجره، همسرش را به قتل رسانده بود.
اما درحالی که سرگرم تدارک انتقال جسد به بیرون ازخانه بود پلیس سررسید و راز جنایتش فاش شد.

بیماری که درخواست مرگ داشت

جمله خالکوبی شده روی سینه مرد ۷۰ ساله انگلیسی در اتاق احیا، مانع از نجاتش شد و بیمار در برابر دیدگان پزشکان جان باخت.
به گزارش رسانه‌ها، این مرد که به‌دلیل سوءمصرف الکل در حالت کما به بیمارستانی در انگلیس انتقال یافته بود، پس از معاینات مقدماتی بسرعت به اتاق احیا انتقال یافت، اما وقتی پزشکان لباس‌اش را باز کردند تا با کمک دستگاه شوک او را به زندگی برگردانند، ناگهان متوجه درخواست خالکوبی شده روی سینه‌اش شدند.
بیمار درخواست کرده بود: «مرا احیا نکنید». گرچه پزشکان نمی‌توانستند به این نوشته توجهی کنند اما مشاور حقوقی بیمارستان اعلام کرد براساس قانون باید به خواست بیمار احترام گذاشت. به این ترتیب با توقف عملیات احیا، پیرمرد ساعاتی بعد جان باخت.

 

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz