روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 529
  • 1,575
  • 1,392,965
۴گوشه ی جهان

کشتار در سوپر مارکت

مرد جوان پس ازهجوم مسلحانه به یک سوپرمارکت در منطقه روستایی «تانکانناک» واقع درایالت «پنسیلوانیا»ی امریکا، همکارانش را به رگبار گلوله بست و درپی اطمینان از مرگ هر سه نفرشان، به زندگی خود نیز پایان داد.
به گزارش پلیس منطقه، «رندی استیر» ۲۴ ساله در این جنایت هولناک از دو هفت تیر استفاده کرده و پیش از خودکشی روی کاغذی عاملان قتل عام‌های تاریخ را مورد تحسین قرار داده بود. این قاتل تنها یکی از همکارانش را نکشت که اوهم زن جوانی بود.
این زن که موفق به فرار شده و با پلیس تماس گرفته بود گفت: «همه چیز مثل یک کابوس بود. من مشغول چسباندن قیمت‌ها روی اجناس وکالاها بودم که ناگهان صدای تیراندازی را شنیدم. لحظاتی بعد «رندی» را روبه‌رویم دیدم اما او با اینکه می‌توانست با یک گلوله مرا هم بکشد این کار را نکرد و رفت. من هم از فرصت استفاده کردم و خودم را به در ورودی رساندم و به پلیس زنگ زدم.»
با وجودی که هنوز انگیزه این قاتل برای کشتن همکارانش مشخص نشده است اما پلیس در بازرسی آپارتمان او مقدار زیادی مهمات و اسلحه پیدا کرده است.
در حال حاضررایانه دستی، گوشی و دفتر یادداشت این جنایتکار تحت بررسی قرار دارد تا کارآگاهان بتوانند انگیزه او را مشخص کنند.
در این جنایت سه مرد ۶۳، ۴۷ و ۲۶ ساله که ازکارکنان سوپرمارکت بودند، کشته شدند.

پرتاب از بالن در حال پرواز

خلبان یک بالن بزرگ، هنگام اجرای نمایش درشهر «ایلینو»ی امریکا ناگهان درفاصله چند متری زمین سقوط کرد.
به گزارش دیلی میل، در این حادثه که درمراسم جشن یکصدوپنجاهمین سالگرد تأسیس شهر«چتسورت» رخ داد، کنترل بالن ناگهان به دلیل گرفتارشدن درمیان تندبادها از دست خلبان خارج شد و او ناگهان به بیرون از بالن پرتاب شد.
این درحالی بود که دو مسافردیگر بالن سعی داشتند مانع سقوط خلبان شوند اما موفق نشده و هردو نیز در این حادثه مصدوم شدند هرسه مصدوم بلافاصله ازسوی امدادگران اورژانس به بیمارستان انتقال یافته و تحت درمان قرارگرفتند.

صید مار یک ونیم متری توسط زن شجاع

زن جسور امریکایی وقتی مار یک و نیم متری را در اتاق خواب خانه‌اش دید به جای فرار، کیسه پارچه‌ای برداشت و به جنگ حریف رفت.
در این ماجرا که در کارولینای شمالی رخ داد، مار بزرگ که مشخص نیست از چه راهی به خانه زن راه یافته بود، چند بار از سوی زن شجاع صید شد اما یک بار موفق شد از داخل کیسه فرار کند.اما بار دیگر زن صاحبخانه مار را گرفت وآن را دررودخانه رها کرد.
این زن به خبرنگاران گفت: «دیدن مارخیلی ترسناک بود اما باید کاری می‌کردم. وقتی دفعه اول مار از دستم فرار کرد بار دوم امانش ندادم و آن را داخل حیاط انداختم اما مار مزاحم بار دیگر داخل خانه برگشت. دفعه سوم که حیوان سمج را گرفتم آن را در رودخانه‌ای نزدیک خانه‌ام رها کردم. با این حال تجربه جالبی بود.»

فرود اضطراری پرواز سیدنی – شانگهای

هواپیمای غول پیکر مسافربری خطوط هوایی «چین ایسترن» ساعتی پس ازپرواز به‌دلیل نقص فنی، درفرودی اضطراری به فرودگاه سیدنی بازگشت.
به گزارش رسانه‌های استرالیا، پرواز «ام.یو ۷۳۶» که از شهر سیدنی استرالیا به شانگهای در چین پرواز کرده بود حدود یک ساعت پس از پرواز با مشکل فنی روبه‌رو شد و خلبان هواپیما با اعلام وضعیت اضطراری و درخواست فرود اضطراری به فرودگاه سیدنی بازگشت.
سخنگوی فرودگاه سیدنی گفت: «این هواپیما به طرف شانگهای پرواز می کرد که پس از بروز مشکل دریکی ازموتورهایش به سلامت در فرودگاه سیدنی نشست.
این در حالی بود که آتش‌نشان‌ها و سایرنیروها در باند فرودگاه مستقرشده بودند که خوشبختانه هواپیما بدون هیچ مشکلی به زمین نشست. ساعاتی بعد هم مسافران با هواپیمای دیگری راهی مقصد شدند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز