روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 358
  • 849
  • 1,360,270
۴ پیشنهاد به خریداران محصولات رنو

شرکت پارس خودرو در ارتباط با خودروهای معوقه خانواده رنو اطلاعیه‌ای صادر کرد. در این اطلاعیه چهار پیشنهاد به خریداران محصولات خانواده رنو اعم از تندر ۹۰، پارس تندر، ساندرو و ساندرو استپ وی ارائه شده است.
این چهار پیشنهاد به قرار زیر است: طرح پیشنهادی انصراف،تبدیل مدل خودرو، الحاقیه قرار داد، خرید انصرافی.
در طرح پیشنهادی انصراف متقاضی می‌تواند علاوه‌بر دریافت ۴۵ درصد سود از زمان ثبت‌نام اولیه، این امکان را بیابد که برای یکی از محصولات قابل ارائه توسط گروه سایپا به صورت فروش فوری و با قیمت تیرماه ۹۷، ثبت‌نام کند.
شرکت پارس خودرو برای اینکه متقاضیان انصراف بتوانند زودتر به مبلغ پیش پرداخت شده و سود آن دست پیدا کنند این امکان را فراهم کرده است تا نمایندگی‌های فروش این شرکت بتوانند حواله‌های متقاضیان را خریداری کنند.
متقاضیان می‌توانند با انصراف از پیش خرید خود ظرف ۳۰ روز مبلغ پرداختی خود به علاوه سود ۴۵ درصدی را دریافت کنند. البته این امکان برای متقاضیان فراهم است که با امضای قرارداد الحاقیه منتظر بمانند تا زمانی که امکان تولید مجدد این خودرو فراهم شود. در این مدت همچنان سود ۲۷ درصدی به حساب پیش‌خرید‌کنندگان منظور خواهد شد و اگر خودروها قابلیت تحویل داشته باشند، ملاک قیمت خودروها، بخشنامه ۱۴ بهمن‌ماه سال‌جاری خواهد بود.ثبت‌نام‌کنندگان خانواده رنو می‌توانند با تغییر مدل خودرو اقدام به پیش‌فروش سایر مدل‌های قابل ارائه شرکت سایپا کنند. برای این بخش از متقاضیان شرایط خاصی در نظر گرفته شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز