روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 11
  • 721
  • 1,334,933
۴ گوشه جهان

جنایت هولناک استاد و کارمند دانشگاه

استاد دانشگاه امریکا که با همدستی یکی از کارمندان دانشگاه آکسفورد انگلیس، مرد آرایشگری را در آپارتمان مسکونی‌اش به قتل رسانده بودند با ردیابی‌های پلیسی دستگیرشدند.
به گزارش پلیس شیکاگو، «اندور وارن» ۴۲ ساله، کارمند دانشگاه آکسفورد و «ویندهام لاتم» ۵۶ ساله، استاد میکروبیولوژی دانشگاه «نورثوسترن» شیکاگو متهم هستند با انگیزه‌ای نامعلوم به خانه مرد ۲۶ ساله در طبقه دهم یک ساختمان رفته و او را با ۱۰ ضربه چاقو به قتل رسانده‌اند. آنها پس از جنایت هولناک گریخته بودند تا اینکه با آغاز تحقیقات و شناسایی دو متهم در تصاویر دوربین‌های مداربسته، جست‌وجو برای یافتن آنها آغاز شد و پلیس شیکاگو دو جنایتکار فراری را در دو نقطه مختلف امریکا به دام انداخت. هنوز انگیزه این جنایت و رابطه قاتلان وقربانی‌شان فاش نشده است.

شلیک به مردم در «سانفرانسیسکو»

تیراندازی‌های مرموز در یکی از پارک‌های شلوغ شهر«سانفرانسیسکو» دست کم ۳ نفر را روانه بیمارستان کرد.در این حادثه که روزجمعه اتفاق افتاد، شاهدان، مرد مسلحی را هنگام تیراندازی دیدند اما پلیس معتقد است تعداد ضاربان بیش از یک نفر بوده و تحقیقات برای شناسایی عاملان این تیراندازی و انگیزه آنها ادامه دارد.
به گفته سخنگوی پلیس، مجروحان این واقعه آسیب جدی ندیده‌اند اما در بیمارستان بستری هستند. پلیس از مردم خواسته در صورت داشتن هر گونه اطلاعاتی دراین باره، بلافاصله تماس بگیرند.

فاجعه در معدن الماس

ترکیدگی لوله آب بزرگترین معدن الماس روسیه، سرنوشت نامعلومی را برای ۱۷ کارگر رقم زده است.
به گزارش رسانه‌ها، آبگرفتگی این معدن از هفته گذشته به شرایط هشدار رسیده بود و به همین خاطر مسئولان این معدن، تعداد دستگاه‌های مکش آب را بالا بردند. با تمام این تمهیدات روز جمعه یکی از لوله‌ها ترکید و ۱۵۱ کارگر که آن زمان در معدن کار می‌کردند، در آب گرفتار شدند. با تلاش تیم‌های امدادی ۱۰۲ نفر نجات یافتند، ۳۳ نفر خود را به سطح زمین رسانده و ازمرگ گریختند و ۱۷ نفر همچنان مفقود هستند.
برخی گزارش‌ها نیز از مرگ ۹ کارگر حکایت داردمعدن الماس «میر»در جمهوری یاکوتیا، بزرگترین تولید‌کننده الماس روسیه است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز