روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 82
  • 899
  • 1,048,499
۴۲ میلیون نفر از خدمات تامین اجتماعی بهره مندند

امیرعباس تقی پور خاطرنشان کرد: ۴۲ میلیون نفر بدون اینکه از منابع عمومی کشور مثل نفت بهره گیرند؛ خودشان از خدمات صندوقی که در آن سرمایه گذاری کرده اند به هنگام بازنشستگی و یا کارافتادکی و سایر خدمات بهره می برند.
مدیر کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه تلاش این سازمان ارتقای کیفیت خدمات است، افزود: برای ایجاد تفاهم و پشتیبانی بین مردم و سازمان رسانه ها نقش تنظیم کننده دارند که هم نظرات ذی نفعان را به رسانه و هم اهداف و برنامه های سازمان را به یکدیگر انتقال می دهند.
وی رسانه ها را همراه و کمک یار سازمان تامین اجتماعی دانست و افزود: در سازمان تامین اجتماعی به دلیل ارتباط دو طرفه بین ذی نفعان و سازمان، رسانه ها نقش واسط را در معرفی سازمان ایفا می کنند.
تقی پور تداوم همکاری رسانه ها با سازمان و انعکاس انتقادهای مردمی به این سازمان را خواستار شد و گفت: یکی از چالش های سازمان ناآشنایی ذی نفعان از خدمات متنوع آن است.
مدیرکل روابط عمومی تامین اجتماعی پاسخگویی را یکی از رویکردهای اصلی سازمان برشمرد و افزود: مدیریت ارشد سازمان راهبرد اصلی خود را پاسخگویی و ارتباط نزدیک با رسانه ها اعلام کرده است و نشست خبری مدیر عامل سازمان هر دو ماه یکبار برگزار می شود.
وی بیمه زنان خانه دار که چند سالی است به صورت قانون درآمده را یکی از خدمات مترقی سازمان تامین اجتماعی دانست و خاطرنشان کرد: به زودی کمپین اطلاع رسانی « بیمه زنان خانه دار» را با حضور اصحاب رسانه اعلام می کنیم.
تقی پور با بیان اینکه همواره تعامل نزدیکی با معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد داریم، اظهار داشت: مسایل و مشکلات بیمه ای خبرنگاران که درخواست شان هم به حق است با امضای تفاهم نامه ای حل شده و خبرنگاران می توانند از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد معرفی و بیمه شوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز