روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 648
  • 884
  • 1,046,893
۴۴ کیلومتر از آزاد راه تبریز – بازرگان تملک شد

استاندار آذربایجان شرقی گفت: ۴۴ کیلومتر از آزادراه تبریز – مرند – بازرگان تملک شده و عملیات اجرایی آن ادامه دارد.
مجید خدابخش در بازدید از روند اجرای این طرح با اظهار رضایت از پیشرفت اجرایی قطعه نخست این طرح افزود: امید است بخشی از این طرح از تبریز تا صوفیان تا هفته دولت سال آینده به بهره‌برداری برسد.
وی با بیان اینکه محور تبریز- بازرگان از شاهراه‌های مهم استان و کشور است، یادآوری کرد: احداث آزادراه در این محور با مشارکت و سرمایه‌گذاری ۳۵ درصدی دولت و ۶۵ درصدی سرمایه‌گذار داخلی در حال اجراست.
وی با بیان اینکه پیمانکاران و مجریان طرح با تمام توان فعال هستند، گفت: قطعه نخست این طرح دارای پیشرفت قابل قبولی بوده و ۵ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال برای اجرای آن پیش‌بینی شده است.
خدابخش با بیان اینکه بخش باقی ‌مانده طرح تا مرند نیز تا ۲ سال آینده تکمیل می شود، ادامه داد: با ابلاغ قرارداد سرمایه‌گذاری به سرمایه‌گذار در آینده‌ای نزدیک عملیات اجرایی این طرح سرعت می گیرد.
وی گفت: تکمیل این طرح منجر به توسعه مبادلات تجاری با کشورهای همجوار و بهبود وضعیت ترافیک جاده‌ای در شمال‌ غرب کشور می شود.
قطعه نخست آزادراه تبریز- بازرگان در حد فاصل تبریز – مرند به طول ۶۳ کیلومتر و عرض ۳۴ متر ۲ خطه بوده و در هر خط سه باند دارد و در طراحی و اجرای آن ۲ تونل و ۱۸ دستگاه پل بزرگ در نظر گرفته شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز