روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 624
  • 773
  • 1,386,857
۴۵کیلومتر از معابر شهرداری منطقه ۴ خط کشی شد

امجدی از اجرای خط کشی محوری ۴۵ کیلومتر از معابر و خیابان های منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ کلانشهر تبریز، امجدی شهردار منطقه ۴ با بیان اینکه در رنگ آمیزی خط کشی ها؛ اصلاحات هندسی مورد نیاز نیز در دستور کار قرار گرفت، ادامه داد: هدف از خط کشی معابر منظم کردن حرکت وسایل نقلیه و افزایش ایمنی تردد عابران پیاده است.
اکبر امجدی با اشاره به اینکه خط کشی محوری و اصلاح هندسی تاثیر بسزایی در کاهش بار ترافیکی معابر و خیابان ها دارد گفت: در این طرح خیابان های کوچه باغ، تالار، قدس، شهید رفیعی، خرسندی بهار و بهار شرقی، قطران، شهید باهنر، دکتر قریب، انصاری فرد، امیرکبیر، کارپیشه و علامه امینی با اعتباری بالغ بر ۴۵۰ میلیون ریال خط کشی شد.
وی اضافه کرد: خط کشی ها شامل خط کشی در طول معابر و خطوط ممتد و منقطع، خط کشی در عرض معابر از جمله خط ایست و خط عابر پیاده و اشکال می شوند.
قراچورلو از حذف سرشاخه های خشک درختان معابر سطح حوزه به منظور حفظ سلامت درختان در یک ماه گذشته خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ کلانشهر تبریز، مدیر فضای سبز منطقه با اشاره به این خبر افزود: به منظور حفظ زیبایی و سلامت درختان و جلوگیری از خشک شدن آنها، سرشاخه های خشک درختان سطح حوزه حذف شدند.
قراچورلو اضافه کرد: این عملیات با رعایت کامل موارد ایمنی و به منظور حذف شاخه های مزاحم، خشک و شکسته شده زیر نظر ناظران واحد حفظ و گسترش سازمان پارک ها صورت گرفته است.
وی یادآور شد: برخی از درختان در اثر شرایط اقلیمی و بطور طبیعی دچار خشکیدگی می شود که در این شرایط نیاز به رسیدگی و حذف شاخ و برگ های خشکیده وجود دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز