روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 322
  • 351
  • 1,279,855
۵۰ روز جست‌وجوی نافرجام برای یافتن زن گمشده

خانواده زن جوانی که در سیلاب تهران‌ناپدید شده است پس از بی‌نتیجه ماندن شکایت شان از مسئولان شهری به تهیه استشهادیه‌ای از ساکنان محل حادثه پرداختند تا هرچه سریع‌تر به شکایت‌شان رسیدگی شود.
همسر «مریم» و خانواده‌اش که هنوز منتظر پیدا شدن‌اثری از زن ناپدید شده در سیلاب تهران هستند با تنظیم شکایتی خواستار رسیدگی جدی‌تر به پرونده شده‌اند.وی گفت: با وجود بروز چندین مورد حادثه مشابه که طی سال‌های اخیر در جوی عمیق خطرناک خیابان پاسداران رخ داده‌است شهرداری هیچ‌گونه اقدامی در خصوص ایمن‌سازی مسیر آب نکرده است که در زمانی که باران شدید می‌شود به طور وحشتناکی هر چه سر راهش باشد را با خود به درون کانال رودخانه سرازیر می‌کند. در حالی که مسیر کانال رودخانه نیز در فاصله ۶۰ الی ۷۰ کیلومتری تا دشت ورامین ادامه دارد و در مسیر این راه طولانی، گذرگاه‌های پر خطر و گودال‌هایی به عمق ۶ تا ۷ متر وجود دارد که موجب می‌شود نیروهای امدادی و آتش‌نشانی نیز در مواقع بروز حادثه نتوانند به‌درستی کارشان را انجام دهند و به نجات افراد اقدام کنند. حداقل کاری که مأموران شهرداری می‌توانستند انجام دهند پوشاندن مسیر سیلاب و ایجاد حفاظ برای آن بود. گفتنی است که حادثه سقوط زن ۴۷ ساله در جوی آب در منطقه پاسداران ساعت ۱۹:۳۰دوشنبه ۱۷ آبان در مقابل دیدگاه حیرت‌زده دختر و پسر ۷ و ۹ ساله‌اش رخ داد. در این حادثه «مریم» برای بازگرداندن فرزندانش از آموزشگاه به‌منزل می‌رفت که به‌دلیل لغزنده بودن زمین و سرعت زیاد سیلاب دچار حادثه مرگبار شد. از آنجایی که این جوی حفاظی نداشت وی تعادلش را از دست داد و به داخل کانال آب افتاد و ناپدید شد.با وجود تلاش‌های امدادگران و نیروهای آتش‌نشانی تاکنون هیچ اثری از این بانو به‌دست نیامده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز