روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 100
  • 639
  • 1,435,136
۵۰ میلیون یورو ثبت سفارش در آذربایجان شرقی

معاون امور صنایع سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در ۹ ماه سال جاری ۱۸۲ پرونده ثبت سفارش به ارزش ۵۰ میلیون یورو در استان انجام شده است.
رضا عین اله زاده در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این میزان ثبت سفارش مربوط به کالاهای واسطه ای و سرمایه ای مانند مواد اولیه ماشین آلات و تجهیزات خط تولید است.
وی اظهار داشت: از این تعداد تقاضا ۱۷۲ مورد مربوط به واحدهای تولیدی و ۱۰ واحد تجاری است.
معاون امور صنایع سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی یادآوری کرد: در این مدت ۳۱ پرونده تقاضای ثبت سفارش نیز رد شده است.
عین اله زاده، بررسی اهلیت و شناسایی نیاز واقعی متقاضیان را از جمله شاخص های موثر در تایید و یا رد تقاضای ثبت سفارش اعلام کرد و ادامه داد: واحدهای تولیدی ملزم هستند با توجه به عناوین و اطلاعات مندرج در پروانه بهره برداری نسبت به واردات مواد اولیه و ماشین آلات مورد نیاز خود اقدام کنند.
وی گفت: در زمان کنونی ثبت سفارش کالا نسبت به مدت مشابه سال گذشته چند برابر رشد کرده است که با استانی شدن بررسی روند ثبت سفارش گروه ۲ کالایی واردات کالا کنترل می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز