روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
۵۵ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی می پیوندد

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه فرخ جلالی مدیر عامل این شرکت با اعلام این خبرگفت: در راستای توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی تا پایان سال جاری تعداد ۵۵ دستگاه اتوبوس جدید وارد شبکه حمل و نقل عمومی کلانشهر تبریز خواهد شد.
جلالی با اشاره به حجم ۵/۳ میلیون نفری سفرهای درونشهری و نیاز شهر به توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی و همچنین با توجه به ضرورت همکاری همگانی و گسترده در جهت کاهش آلایندگیهای زیست محیطی ، سازماندهی ناوگان را اصلی ترین موضوع در حوزه مدیریت حمل ونقل شهری برشمرد و افزود : تلاش برای نوسازی ناوگان جهت ارتقاء خدمات رسانی از سیاست های اولویت دار شرکت واحد می باشد و در این راستا اقدامات و مطالعات اولیه درحال انجام شده است.
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اظهار داشت: اولویت بکارگیری اتوبوسهای جدید در خطوط و مسیر هایی می باشد که به جهت فرسوده بودن اتوبوسها خدمات دهی به مسافرین و همشهریان گرامی در این مسیر ها با مشکلاتی مواجه است و با راه اندازی اتوبوسهای جدید خدمات به لحاط کیفی و کمی درآستانه رویداد تبریز ۲۰۱۸ افزایش خواهد داشت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز