روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 637
  • 749
  • 1,337,122
۶ ماه چشم انتظارِ بازگشت

هنوز چند روزی از پیدا شدن «ملیکا»ی مشهدی در اصفهان نگذشته که خانواده دیگری از اهالی محلات حاشیه شهرمشهد، برای یافتن پسر ۱۰ ساله‌شان از مردم و رسانه‌ها کمک خواسته‌اند.شش ماه است وقتی عقربه‌های ساعت به ۵ و نیم عصر می‌رسند، قلب مادر و پدر «ابوالفضل جهانشیری» تندتر می‌زند. چراکه آنها همچنان در شوک روز هجدهم اسفند سال گذشته هستند و هر روز منتظرند تا پسر نوجوانشان وارد اتاق شود.
ابوالفضل آن روز برای بازی با بچه‌ها لباس ورزشی آبی رنگش را پوشید و از پدر و مادرش برای رفتن به کوچه اجازه گرفت اما پس از آن هرگز برنگشت. هوا رو به تاریکی می‌رفت که خانواده برای صدا کردن ابوالفضل به کوچه رفتند اما اثری از او ندیدند. مادر گریه می‌کرد و با گریه، پسرش را صدا می‌زد. پدرهم بی‌قرار این سو و آن سو می‌رفت.
پدر ابوالفضل می‌گوید: «ما در حاشیه شهر مشهد در جاده سیمان منطقه « ده رود» زندگی می‌کنیم و از کودک ۸ ماهه تا ۱۱ ساله در اینجا ربوده و تنها یکی پیدا شده است. وقتی ماجرای ملیکا را شنیدیم به خانه آنها رفتیم تا از پدر و مادرش کمک بگیریم. حالا هم از مسئولان، مردم و خبرنگاران می‌خواهیم کمک‌مان کنند. مادرش حال خوبی ندارد و مدام قرص اعصاب مصرف می‌کند. به خاطر این موضوع کارم را از دست داده‌ام و آرامش از زندگی‌مان رفته است و درخواست کمک دارم.
محمد بوستانی، فرمانده انتظامی مشهد نیز دراین باره گفت: ابوالفضل سال گذشته گم شده است و پیگیری‌ها در این رابطه ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز