روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۰/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
۶۰ میـهمان عالـی رتبه خارجـی در مراسم تبریز ۲۰۱۸

مدیر دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه درآذربایجان ‌شرقی با اشاره به دعوت از سفرا، مسوولان سیاسی و گردشگری کشورهای اسلامی و منطقه برای حضور در آیین گشایش رویداد تبریز ۲۰۱۸، گفت: ۶۰ میهمان عالی رتبه خارجی در تبریز حضور یافته اند.
اسماعیل بابایی راغب گفت: وزرای گردشگری و سفرای کشورهایی چون جمهوری آذربایجان، ترکیه، افغانستان، عراق، ارمنستان، بنگلادش، ازبکستان، سوئیس، نروژ، ترکمنستان، بلغارستان، تاجیکستان و بلاروس برای حضور در این رویداد دعوت شده اند.
وی همچنین گفت: شهرداران تعدادی از شهرهایی نیز مثل استانبول،غازان و باکو که با تبریز خواهرخوانده هستند در این رویداد بین المللی حضور خواهند داشت.
بابایی راغب با بیان اینکه از ماه ها قبل توسط کارشناسان وزارت امور خارجه کشورمان رایزنی و تبادل نظر با مسوولان کشورهای اسلامی و منطقه به منظور تبیین اهمیت رویداد گردشگری تبریز ۲۰۱۸ انجام شد، اظهار کرد: این رویداد محرکی برای رونق و توسعه گردشگری آذربایجان شرقی است.
شهر تبریز از طرف سازمان همکاری اسلامی به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال ۲۰۱۸ انتخاب شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز