روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 298
  • بازدید دیروز: 430
  • کل بازدید ها: 602,215
۶۰ هزار پـــــرسپولیسی به ما فحاشی کردند!

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازى با انتقاد از وضعیت سکوهاى ورزشگاه آزادى گفت: به میلیون ها نفر از مردم شریف ایران در حاشیه یک مسابقه فوتبال توهین شد!
به گزارش ورزش سه، کاظم محمودى با اشاره به حواشى مسابقه تراکتورسازى و پرسپولیس عنوان کرد: ما قبل از بازى خواهش کرده بودیم تیم میزبان شرایطى را در ورزشگاه ایجاد کند که موجب ایجادى درگیرى و توهین هاى ناپسند به اقوام نشود اما اتفاقا برعکس، همه تمهیدات لازم اندیشیده شده بود تا ٩٠ دقیقه به صورت هماهنگ ۶٠ هزارنفر فحاشى کنند و این توهین ها به صورت سازماندهى شده از سوى لیدرهاى تیم میزبان انجام شد.
محمودى همچنین گفت: فوتبال باید بهانه اى براى همدلى و دوستى مردم در سراسر کشور باشد نه اینکه با فحاشى و شعارهاى قومیتى به هم وطن خودمان با زشت ترین الفاظ توهین کنیم. همه سکوها و لیدرهاى تیم میزبان یکپارچه و یک‌صدا زشت ترین الفاظ را به کار مى بردند. چرا با این افراد برخورد نمى شود؟
سرپرست تراکتورسازى همچنین گفت: صدها بازیکن از آذربایجان روزى پیراهن پرسپولیس یا استقلال را برتن کرده اند و ده‌ها بازیکن هم از این دو تیم به تراکتورسازى آمدند. ما دشمنان هم نیستیم که اینطور روى سکوها همه ارزش ها و دوستى ها را زیر پا بگذاریم. این چه عادت زشت و ناپسندى است که در سال هاى اخیر باب شده و بعضى ها قبل از این مسابقه براى ایجاد تنش و درگیرى برنامه ریزى مى کنند؟
محمودى همچنین در پایان اظهار داشت: هزاران هوادار دلسوز با تحمل سختى راه به ورزشگاه آمدند تا تیمشان را تشویق کنند اما شاهد زشت ترین توهین ها و بى احترامى ها به مردم شریف آذربایجان بودیم. طبیعى است که این هوادار هم واکنش نشان مى دهد. قطعا هر شعار ناپسندى محکوم است اما باید ببینیم عامل اصلى این اتفاقات هواداران کدام تیم بودند؟ مردم شریف آذربایجان در طول تاریخ عشق خودشان را نسبت به ایران عزیز نشان داده اند و بعضى شیطنت ها این حقیقت را زیر سوال نخواهد برد، با این وجود هر شعار نامربوطى را که موجب از بین رفتن همدلى و اتحاد اقوام مختلف در سراسر کشور می‌شود به شدت محکوم مى کنیم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز