روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 746
  • 879
  • 1,439,186
۶۵ هزار بیکار تحصیلکرده در آذربایحان شرقی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان‌شرقی گفت: نرخ بیکاری جوانان ۲۷/۰۳ درصد و جمعیت فارغ‌التحصیلی ۲۸۲ هزار و ۲۷۴ نفر است که ۶۵ هزار نفر آن بیکار هستند.
میر احد حسینی، در نشست شورای هماهنگی ادارات و سازمان‌های تابعه وزارت در استان که با حضور رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در تبریز برگزار شد با بیان نقش راهبردی هر یک از ادارات و سازمان‌های تابعه وزارت در استان اظهار کرد: این مجموعه‌ها در استان خدمات فوق‌العاده و قابل توجهی را به آحاد مردم و مخاطبان ارائه می‌کنند که این امر حاکی از عشق و انگیزه بالای کاری در مدیران و کارکنان این ادارات و سازمان‌هاست.
وی، جایگاه حساس و مهم این وزارتخانه را مورد اشاره قرار داده و با ارائه بخشی از خدمات صورت گرفته توسط ادارات خاطرنشان کرد: با توجه به حوزه و گستره ماموریت وسیع این ادارات‌کل توانسته‌ایم خدمات شایسته را به اقشار مختلف مردم، کارگران، مستمری بگیران، تعاون‌گران و سایر بخش‌ها ارائه کنیم و در سایه این تلاش‌ها در برخی از بخش‌ها توانسته‌ایم رتبه‌های اول کشوری را کسب کنیم.
رئیس شورای هماهنگی ادارات و سازمان‌های تابعه وزارت در استان با اشاره به موقیعت ممتاز استان از لحاظ ظرفیت‌ها و منابع انسانی کارآمد گفت: نرخ مشارکت در استان ۴۰/۸ و درصد بیکاری ۱۰/۴ درصد است.
وی بر ضرورت افزایش بودجه با هدف افزایش اشتغال تاکید کرده و افزود: با توجه به وضعیت موجود نیازمند افزایش بودجه در بخش‌های مختلف هستیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز