روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۲۵
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 51
  • بازدید دیروز: 1,235
  • کل بازدید ها: 831,936
۷۰ درصد خانوارهای زندانیان نیازمند حمایت هستند

مدیرکل زندان های آذربایجان شرقی با بیان اینکه خانوارهای زندانیان این استان نیاز به حمایت دارند تا دچار آسیب و معضل اجتماعی نشوند، گفت: ۷۰ درصد این خانواده ها نیازمند حمایت هستند.
خشایار جمشیدی افزود: ۶۸ درصد از زندانیان استان متاهل هستند که زندانی شدن این افراد می تواند تاثیر منفی زیادی در سرنوشت خانواده های آنان داشته باشد که انجمن حمایت از زندانیان می تواند نقش تاثیرگذار خود در کاهش این آسیب ها ایفا کند.
وی از وجود ۱۰ انجمن حمایت از زندانیان در سطح استان خبر داد و افزود: ۴ انجمن موجر بوده و ۶ انجمن مستاجر می باشند که یکهزار و ۵۰۰ خانواده تحت پوشش این انجمن ها می باشند.
جمشیدی، انجام برخی اقدامات از قبیل فعالیت در حوزه کشاورزی و کمک های مردمی را منبع درآمد برای انجمن حمایت از زندانیان عنوان کرد.
مدیرکل زندان های آذربایجان شرقی اضافه کرد: در راستای حمایت از خانواده های زندانیان، انجمن حمایت از زندانیان تبریز طی قراردادی با جامعه پزشکی به معرفی خانواده زندانیان به پزشکان به صورت رایگان کرده است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز