روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 417
  • 1,087
  • 1,361,416
۷۰ درصد ناوگان اتوبوسرانی تبریز تحت پوشش تعرفه الکترونیکی قرار گرفت

مدیرفن آوری اطلاعات شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: ۷۰ درصد ناوگان اتوبوسرانی تبریز تحت پوشش تعرفه الکترونیکی قرار گرفت.
به گزارش شهریار به نقل از شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز وحومه ، محسن جباری با اعلام این خبر گفت :در راستای ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به شهروندان و مدیریت صحیح ، پروژه هوشمند سازی و حذف تعرفه کاغذی در ناوگان حمل ونقل عمومی از مرز ۷۰ درصد گذشت.
وی افزود:عبور از روشهای سنتی و بکار گیری سیستم های نوین در حمل ونقل عمومی یک نیاز بشمار میرود و باعث افزایش و ارتقاء کیفیت خدمات دهی و جلب رضایتمندی مسافرین میگردد.
جباری با اشاره به مزایای پروژه مذکور تصریح کرد مهمترین مزیت اجرای این طرح ، مدیریت وکنترل بهینه ناوگان، مانیتورینگ عملیات ناوگان ، کاهش نیروی انسانی و انرژی ،حذف تعرفه کاغذی از چرخه عملیات ، که سالانه در حدود ۵/۲ تن کاغذ برای چاپ تعرفه های کاغذی صرف میگردد و همچنین کاهش خطای انسانی ، اخذ اطلاعات لحظه ای، محاسبه دقیق سرعت و توقف اتوبوس و موقعیت مکانی وسیله نقلیه در ساعات مختلف را از مهمترین آیتم های این پروژه دانست.
مدیرفناوری اطلاعات اتوبوسرانی افزود: هم اکنون مناطق یک شامل پایانه های جمهوری اسلامی ، خاقانی و همچنین منطقه ۲ اتوبوسرانی شامل پایانه محققی غربی و شرقی و منطقه ۳ شامل پایانه شهید مطهری زیر بار تعرفه الکترونیکی و ماژول هوشمندقرار گرفته است.
وی درادامه گفت این پروژه هرچند کند اجرا می شود ولی پیوستگی و استمرار کار با رفع مشکلات و نواقصات احتمالی در حوزه اجرا حتی با جزئیات آن خواهد توانست در آینده نزدیک یکی از پروژه های موفق حوزه IT در ناوگان حمل ونقل عمومی در سطح کشور بشمار آید.
جباری تصریح کرد: عمده مشکلات موجود در تغییرات نرم افزاری و سخت افزاری اتوبوسهای سامانه تندرو بوده که با تلاش و پشتکار کارشناسان IT این شرکت در حال رفع و اجرا می باشد که امیدواریم این سامانه نیز در اسرع وقت تحت پوشش تعرفه الکترونیکی قرار گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز