روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 101
  • 639
  • 1,435,137
۷۵۰۰ کیلومتر آسفالت راه روستایی پس از انقلاب در آذربایجان شرقی

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با بیان اینکه قبل از انقلاب هیچ یک از راه های روستایی آسفالت نشده بود گفت: از ۱۱ هزار کیلومتر راه روستایی در استان در حال حاضر ۷۵۰۰ کیلومتر آسفالت شده است.
ابوالقاسم سلطانی در جلسه بررسی وضعیت راه های هشترود اظهار داشت: برنامه ریزی برای آسفالت راه های روستایی انجام شده و طبق زمانبدی آسفالت ریزی می شود.
وی با تایید وضعیت نامناسب راه های روستای هشترود افزود: متاسفانه در گذشته این شهرستان از اعتبارات آسفالت راه روستایی کمتر برخوردار شده که سعی می کنیم این اختلاف را برطرف سازیم.
وی همچنین از عملکرد مدیر شهرستانی اداره راه و شهرسازی در هشترود انتقاد و ان را ضعیف ارزیابی کرد و افزود: سعی می کنیم در کوتاه ترین زمان مشکلات بخش راه هشترود را رفع کنیم.
فرماندار هشترود نیز در این جلسه گفت: بیش از۳۰ درصد از راه ‌های آسفالته شهرستان فرسوده است.
امین امینیان با بیان اینکه انتقادات گسترده و به حق مردم در فضای عمومی شهرستان، شبکه‌ های اجتماعی از وضعیت نامناسب راه‌های روستایی و جاده‌ای وجود دارد افزود: متاسفانه شهرستان هشترود بدترین وضعیت راه‌ها را در مقایسه با سایر شهرستان‌ های استان دارد و بیش از ۵۰ درصد راه های روستایی شهرستان فاقد آسفالت بوده و راه های آسفالته هم کیفیت خوبی ندارد.
وی علت این امر را غفلت وزارت راه و شهرسازی و عدم تخصیص منابع برای برای حفظ، نگهداری و اصلاح جاده‌ها عنوان کرد.
وی همچنین با تاکید براینکه در توزیع منابع باید شهرستان‌ های کم برخوردار در اولویت باشند گفت : متاسفانه سهم قیر اختصاص یافته برای شهرستان در سال گذشته تنها ۱۲۰ تن بود که با آن ۲٫۵ کیلومتر آسفالت ریزی شد.
فرماندار هشترود گفت: به منظور بهسازی راه‌ های روستایی شهرستان دستور کتبی از معاون وزیر راه اخذ شده که امیدواریم هرچه سریع تر عملیاتی شوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز