روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 282
  • 933
  • 1,362,214
۷۶ طرح بهداشتی در هرمزگان به بهره برداری رسید

۷۶ طرح بهداشتی در هرمزگان همزمان با ۲۸ استان کشور بصورت ویدئو کنفرانس وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اعلام این خبر گفت: با حضور وزیر بهداشت در استان مازندران ۶۵۷ طرح بهداشتی در کشور به بهره برداری رسید که سهم هرمزگان ۷۶ طرح است. غلامعلی جاودان با اشاره به اینکه برای اجرای این طرح های بهداشتی در استان ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است، تصریح کرد: با بهره برداری از این طرحها ۵۰ درصد مردم استان از خدمات بهداشتی بهره مند شدند.مراکز و پایگاههای جامع سلامت و مراکز بهداشتی روستایی از جمله این طرح‌هاست. در این مراکز و پایگاه‌ها خدمات روانشناسی، تعذیه، مراقب سلامت، مادران باردار، کودکان و نوجوانان و پزشک عمومی، دندانپزشکی به صورت رایگان انجام می شود.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ادامه داد: در این مراکز هر دو هزار و ۵۰۰ نفر زیرنظر یک مراقب سلامت هستند.جاودان با بیان اینکه در این طرح ۲۰۰ مراقب سلامت در مراکز و پایگاههای سلامت مشغول به کارند، اضافه کرد: اکنون ۱۰۰ طرح بهداشتی نیز در استان در حال اجراست که پیش بینی می شود تا اردیبهشت سال آینده به بهره برداری برسد.امروز ۶۵۷ طرح بهداشتی در ۲۸ استان و ۴۷ دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور با ۲۰۰ هزار مترمربع زیربنا به بهره برداری رسید. حسن قاضی زاده هاشمی تصریح کرد: همه مردم در شهرها و روستاها باید از خدمات بهداشتی بهره مند شوند.برای نخستین بار ۷ میلیون نفر از جمله دانش آموزان از خدمات بهداشتی دهان و دندان بهره مند شدند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز