روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 318
  • 1,139
  • 1,383,625
۸۰ داعشی آماده انجام عملیات تروریستی

یک کارشناس ضد تروریسم اعلام کرده حدود ۶۰ تا ۸۰ داعشی در اروپا حضور دارند که آماده انجام عملیات تروریستی هستند. دیک اسکروف، کارشناس ضد تروریسم در هلند می‌گوید برخی از نیروهای داعش که از عراق و سوریه به اروپا بازگشته‌اند در طول شش ماه اخیر سفر خود به مناطق درگیر را به تاخیر انداخته‌اند. با شروع حملات نیروهای عراقی با حمایت آمریکا در موصل، دیگر حامیان داعش کمتر به خط نبرد می‌پیوندند و بیشتر در خانه‌هایشان باقی می‌مانند و تهدید احتمالی از سوی این افراد مبنی بر انجام عملیات تروریستی در اروپا احساس می‌شود. احتمال وقوع حمله تروریستی در هلند واقعی است. همچنین یک مقام بلژیکی گفته که در ابتدا داعش به هنگام جذب نیرو از آنها می‌خواست برای مبارزه به عراق و سوریه بیایند اما اکنون از آنها می‌خواهند در کشورشان بمانند و عملیات خرابکارانه در کشور خود را سازماندهی کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز