روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 265
  • 771
  • 1,433,901
CFT هنوز به صحن مجلس نرسیده است

آقاپور گفت: یکی از نشانه‌های توسعه یافتگی سیاسی یک جامعه تشکیل احزاب، گروه‌های سیاسی و اجتماعی است و استانی شدن انتخابات کمک به تشکیل احزاب قوی می‌کند.
معصومه آقاپور در گفت وگو با خبرنگاران در مورد کلیات طرح استانی شدن انتخابات مجلس اظهار داشت:کلیات این طرح در مجلس به تصویب رسید وامیدواریم جزئیات آن نیز در صحن علنی مجلس به تصویب برسد.
وی با اعلام موافقت خود با این طرح متذکر شد: یکی از نشانه‌های توسعه یافتگی سیاسی یک جامعه تشکیل احزاب و گروه‌های سیاسی و اجتماعی است و استانی شدن انتخابات کمک به تشکیل احزاب می‌کند، احزاب در قوانین و چارچوب‌های خاصی تعریف می‌شوند و با این طرح مرحله به مرحله برای پاسخگویی به نیازهای مردم به شکل ملی و استانی حرکت می‌کنیم. کل این طرح به کمسیون برگردانده نشد بلکه سه مورد مختصری بود در مورد اصلاحیه‌ها به کمسیون برگشت داده شد که با توافقی که با دولت و کمیسیون شورا ها و امور داخلی مجلس انجام شده امیدواریم این طرح خوب عملیاتی شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز