بهبود وضعیت راه‌های مواصلاتی مهاباد از مطالبات مردم است

امام جمعه مهاباد گفت: بهبود معیشت مردم مورد توجه دولت قرار گیرد. به گزارش ساقی آذربایجان ،ماموستا عبدالسلام در مراسم دیدار رئیس جمهور با اقشار مختلف مردم، ایثارگران و خانواده شهدای مهاباد افزود: توجه به معیشت مردم و بهبود اوضاع اقتصادی مورد توجه دولت قرار گیرد. وی تصریح کرد: دولت با فعال نمودن توان بالقوه […]

امام جمعه مهاباد گفت: بهبود معیشت مردم مورد توجه دولت قرار گیرد.
به گزارش ساقی آذربایجان ،ماموستا عبدالسلام در مراسم دیدار رئیس جمهور با اقشار مختلف مردم، ایثارگران و خانواده شهدای مهاباد افزود: توجه به معیشت مردم و بهبود اوضاع اقتصادی مورد توجه دولت قرار گیرد.
وی تصریح کرد: دولت با فعال نمودن توان بالقوه مردم و بازگشایی مرزها و بازارچه های استان زمینه توسعه استان را فراهم نماید.
امام جمعه مهاباد با اشاره به وضعیت جاده های استان خاطر نشان کرد: یکی از مطالبات مردم منطقه بهبود وضعیت راه های بویژه جاده های مواصلاتی ازجمله محور مهاباد به بوکان و سردشت است.
ماموستا امامی اظهار کرد: مردم منطقه درخواست بازگشایی هرچه زودتر تونل گردنه زنجیران حد فاصل سردشت – مهاباد را دارند.در آذربایجان غربی اقوام و ادیان مختلفی در کنار هم با صلح زندگی می کنند و این یک فرصت گرانبها است که باید به درستی از آن بهره گرفت.