پارک اختصاصی بانوان در اهر ایجاد می‌شود

فرماندار اهر با بیان اینکه پارک اختصاصی بانوان در اهر ایجاد می‌شود، گفت: وجود چنین پارکی در شهر اهر احساس می شود. به گزارش ساقی آذربایجان ، ابوالفضل غنی زاده در گرامیداشت مقام معلم در اهر از ایجاد پارک اختصاصی بانوان در این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به نبود مکان ورزشی و […]

فرماندار اهر با بیان اینکه پارک اختصاصی بانوان در اهر ایجاد می‌شود، گفت: وجود چنین پارکی در شهر اهر احساس می شود.
به گزارش ساقی آذربایجان ، ابوالفضل غنی زاده در گرامیداشت مقام معلم در اهر از ایجاد پارک اختصاصی بانوان در این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به نبود مکان ورزشی و پارک اختصاصی بانوان در اهر، کانون فرهنگی شهید فهمیده به پارک بانوان تحت مدیریت آموزش و پرورش اهر تبدیل می‌شود.
غنی‌زاده افزود: در شهرستان اهر ۸ مدرسه کانکسی وجود دارد که در راستای محرومیت زدایی از مناطق محروم از وزارت آموزش و پرورش درخواست داریم با عنایت ویژه علاوه بر حذف کانکس‌ها با کمترین هزینه مدارس مناسبی برای ادامه تحصیل دانش آموزان روستاهای این شهرستان ایجاد کنند.
وی خاطرنشان کرد: با وجود این‌که برخی مدارس این شهرستان دارای استانداردهای خوب آموزشی هستند اما متأسفانه برخی از مدارس با کمترین امکانات برخورد بوده و دانش‌آموزان با مشکلات زیادی روبرو هستند که باید در رفع این کمبودها مسئولان اقدامات اساسی انجام دهند.