۱۹ هزار خانوار البرزی گاز ندارند

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی البرز از توزیع ۲۳ میلیون لیتر نفت سفید در استان در سال گذشته خبر داد. به گزارش ساقی آذربایجان ،مجتبی دلبری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در حال حاضر ۱۹ هزار خانوار در استان البرز فاقد گاز شهری (طبیعی) هستند و برای مصارف خانگی از نفت سفید استفاده […]

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی البرز از توزیع ۲۳ میلیون لیتر نفت سفید در استان در سال گذشته خبر داد.
به گزارش ساقی آذربایجان ،مجتبی دلبری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در حال حاضر ۱۹ هزار خانوار در استان البرز فاقد گاز شهری (طبیعی) هستند و برای مصارف خانگی از نفت سفید استفاده می‌کنند.
وی ادامه داد: برای رفع نیاز این خانوارها، سال گذشته ۲۳ میلیون لیتر نفت سفید برای مصرف در بخش خانگی توزیع شده است.
وی تاکید کرد: میزان نفت سفید مصرفی در سال گذشته در مقایسه با سال ۹۹ حدود سه درصد کاهش داشته است.
این مسئول تاکید کرد: در حال حاضر ۴۵ نمایندگی فروش نفت سفید در مناطق مختلف استان فعال است و متقاضیان می‌توانند سوخت مورد نیاز خود را از آنها تهیه کنند.
وی تاکید کرد: به خانوارهای اقامت دائم یک تا هفت نفره ، هزار لیتر و خانوارهای اقامت موقت و فصلی یک تا هفت نفره حدود ۵۰۰ لیتر سهمیه نفت سفید دارند .
این مسئول افزود: در حال حاضر هر لیتر نفت سفید به قیمت ۱۵۰ تومان به فروش می رسد.
دلبری گفت: نفت سفید تخصیص شده به خانوارهای استان البرز در قالب سامانه الکترونیکی توزیع نفت سفید (سامانه سدف) و از طریق کارت بانکی قابل تهیه و بر روی پوز فروشندگی های مربوطه برای خانوار های دائم تا ۳۱ مرداد ماه ومابقی خانوارها تا ۳۱ شهریور امسال دارای اعتبار است.