وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: قرار شد در سفر رئیس جمهور ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه نیمه‌تمام تالار شهر اردبیل و یا مجتمع فرهنگی، هنری این شهر اختصاص پیدا کند. سید مهدی اسماعیلی در جلسه شورای اداری استان اردبیل اظهار کرد: این پروژه ۴۲ درصد پیشرفت دارد و شامل سالن‌های مجزای موسیقی، تئاتر […]

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: قرار شد در سفر رئیس جمهور ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه نیمه‌تمام تالار شهر اردبیل و یا مجتمع فرهنگی، هنری این شهر اختصاص پیدا کند.
سید مهدی اسماعیلی در جلسه شورای اداری استان اردبیل اظهار کرد: این پروژه ۴۲ درصد پیشرفت دارد و شامل سالن‌های مجزای موسیقی، تئاتر و گالری‌های هنری متعدد است که سعی خواهیم کرد در دولت مردمی در پاسخ به مطالبات مردم و اصحاب فرهنگ و هنر این مجموعه را تکمیل و راه‌اندازی کنیم.
وی تصریح کرد: در کنار آن شش پروژه نیمه‌تمام فرهنگی، هنری با عنوان مجتمع در شهرستان‌های مختلف وجود دارد که با پیشرفت‌های متنوع در حال احداث است که ۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیز برای تکمیل و راه‌اندازی آنها اختصاص یافت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قدمت و تاریخ استان اردبیل و مجاهدت مردان این دیار در اعطای فرهنگ اصیل شیعی اشاره کرد و گفت: باید فرهنگ شیعی و حاکمیت مدنی را در ایران به تاریخ با عظمت اردبیل و دستاوردهای ارزشمند آن بدانیم.
اسماعیلی افزود: در سایه آموزه‌های مکتب اسلام و اهل بیت این حرکت‌های تحولی شکل گرفته و قطعاً در دوره جدید رویش مکتب اسلام تجلی واقعی پیدا می‌کند.