افتتاح یکی از بزرگترین مراکز واکسیناسیون کشور در البرز

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: البرز دارای ۲۷ مرکز واکسیناسیون است که از استاندارد کشور ۷ مرکز بیشتر است و راه اندازی ۷ مرکز دیگر نیز در دستور کار قرار دارد.

به گزارش ساقی آذربایجانبه نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در مراسم افتتاح مرکز واکسیناسیون در فردیس برگزار شد، ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت خاطر و یاد تمامی شهدا بویژه شهیدان رجایی و باهنر، افزود: روز پزشک را نیز به پزشکان ارزشمند کشور که در خط مقدم دفاع از سلامت جامعه ایثارگری می کنند، تبریک عرض می کنم.
نماینده عالی دولت در استان البرز ادامه داد: با توجه به اینکه تسریع در روند واکسیناسیون مهمترین برنامه و اولویت دولت است، هماهنگی های لازم صورت گرفته که با کمک یکی از سرمایه گذاران بنام کشور این مرکز مجهز برای واکسیناسیون در فردیس راه اندازی شود.
نماینده عالی دولت در استان البرز شهبازی گفت: این مرکز از امروز فعالیت خود را آغاز کرده و قدردان این همراهی بخش خصوصی و دانشگاه علوم پزشکی استان هستیم.
وی افزود: البرز حائز رتبه اول واکسیناسیون کشور در یکی از گروه های هدف شده و درصدد هستیم این روند را ادامه دهیم.
استاندار البرز اضافه کرد: این مرکز در فردیس پس از تهران دومین مرکز واکسیناسیون کشور با چنین امکاناتی محسوب می شود.
وی گفت: البرز دارای ۲۷ مرکز واکسیناسیون است که از استاندارد کشور ۷ مرکز بیشتر است و راه اندازی  ۷ مرکز دیگر نیز در دستور کار قرار دارد.
شهبازی افزود: تاکنون بیش از ۸۰۰ هزار دوز واکسن در  البرز تزریق شده  و این استان از حیث تامین دارو و واکسن هیچ گونه کمبودی ندارد.
نماینده عالی دولت در استان البرز شهبازی گفت: با تدابیری که اتخاذ شده و همراهی ارزشمند مردم و بویژه اصناف از تعداد مراجعه کنندگان به مراکز درمانی کاسته شده و تعداد مرگ های ناشی از این بیماری منحوس نیز افزایش نیافته است.
استاندار البرز افزود: امید است با همراهی مردم از این برهه نیز با کمترین خسارات جانی عبور کنیم.

About Author