اقدامات راه و شهرسازی جهشی و جلوتر از آهنگ توسعه اردبیل است

استاندار اردبیل اکبر بهنامجو اظهار کرد: تلاشی که مدیریت راه و شهرسازی ، معاونان و کارشناسان این مجموعه در چهار سال اخیر با محوریت توسعه بزرگراه ها و اقدامات شایسته در بخش مسکن انجام دادند ماندگار و ستودنی است و همواره در تاریخ این استان از آنها به نیکی یاد خواهد شد.
به گزارش ساقی آذربایجاناستاندار اردبیل اکبر بهنامجو خاطرنشان کرد: در سایه این تلاش ها و مجاهدت هاست که امروز استان اردبیل به کارگاه عمران و سازندگی تبدیل شده و همشهریان به عینه در محورهای مختلف مواصلاتی نمود و نشانه ای از این توسعه و پیشرفت را در حوزه راه می بینند.
استاندار اردبیل با بیان اینکه در همه جاده های استان اردبیل از شمال تا جنوب و شرق تا غرب ماشین آلات راه و شهرسازی شبانه روز در تلاش هستند تا توسعه بزرگراه ها به معنای عملی و واقعی در این استان رقم بخورد، گفت: در اوج مشکلات و تنگناهای مالی و اقتصادی فعالیت هایی که در راه و شهرسازی در این چهار سال اتفاق افتاده یک جهش همه جانبه محسوب می شود که جای دارد از مدیریت سختکوش و دلسوز این حوزه و عوامل دخیل در این بخش قدردانی شود.
استاندار اردبیل اکبر بهنامجو ادامه داد: همه نیروهای این مجموعه با انگیزه ای مضاعف در تلاش هستند تا راه ارتباطی و جاده ایمن برای شهروندان فراهم کنند تا این خود بستر سرمایه گذاری را برای فعالان اقتصادی ایجاد کرده و به بهبود فضای کسب و کار و اشتغال کمک کند.
استاندار اردبیل اکبر بهنامجو تصریح کرد: حمل و نقل مناسب به رضایت مندی سرمایه گذاران کمک خواهد کرد چرا که سرمایه گذار در وهله اول به مسیر ارتباطی و جاده ای ایمن و راحت در تردد اولیه نیاز دارد که احداث چهار خطه در همه مسیرهای ارتباطی استان نوید روزهای خوش برای سرمایه گذاری در این استان را می دهد.
استاندار اردبیل گفت: در سال ۹۶ جاده های برخوردار از مسیر چهار خطه رقم پائینی بود که هم اکنون این میزان به ۲۰۰ کیلومتر رسیده به طوری که سالانه ۶۰ کیلومتر به مجموع بزرگراه های استان افزوده می شود و در حال حاضر نیز ۲۵۰ کیلومتر از چهار خطه در محورهای مواصلاتی استان در حال طراحی و واگذاری به پیمانکار است و ۳۰۰ کیلومتر نیز در حال احداث و تکمیل می باشد.

About Author