البرز از روند افزایشی موج پنجم کرونا خارج شده است

نماینده عالی دولت در استان البرزعزیزاله شهبازی در مراسم افتتاح پروژه‌های شهرستان ساوجبلاغ که افزود: امسال در این ایام در البرز ۲۱۶ پروژه با اعتباری بیش از ۲۵۰۰ میلیارد تومان و ایجاد اشتغال برای ۱۰۵۲ نفر مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش ساقی آذربایجان، نماینده عالی دولت در استان البرزعزیزاله شهبازی ادامه داد: از این تعداد، ۱۸۸ پروژه با اعتبار ۴۳۳ میلیارد تومان در بخش دولتی و ۲۸ پروژه نیز با اعتبار۲۱۱۵ میلیارد تومان به بخش خصوصی تعلق داشت.
نماینده عالی دولت در استان البرزعزیزاله شهبازی گفت: شهرستان ساوجبلاغ بیشترین پروژه قابل بهره برداری را در این ایام دارد چراکه در مجموع در این شهرستان ۵۱ پروژه با اعتباری بیش از ۱۳۴۹ میلیارد تومان و اشتغال برای ۲۸۵ نفر افتتاح شد.
وی اضافه کرد: امسال با توجه به اینکه شش شهرستان البرز در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارند و طالقان در شرایط نارنجی است، سفرهای هفته دولت را با کمترین تراکم جمعیت برگزار کردیم که رعایت شیوه نامه های بهداشتی بیشتر و بهتر صورت گیرد.
استاندار البرز گفت: خدا را شاکریم که تعداد جان باختگان و بیماران بستری در البرز رو به کاهش است و از روند افزایشی موج پنجم کرونا خارج شدیم.
نماینده عالی دولت در استان البرزعزیزاله شهبازی افزود: تصمیمات بسیار خوبی در ستاد ملی کرونا اتخاذ و در البرز نیز به نحو صحیح اجرایی شد که اکنون شاهد نتایج آن هستیم، امید است که باهمراهی مردم این روند استمرار یابد چراکه هر گونه عادی انگاری و عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی موجبات افزایش بیماران را فراهم می کند.

About Author