جزئیات شهادت دو رزمنده هوافضای سپاه

شهید «محمد عبدوس»، از کارکنان هوافضای سمنان حین انجام مأموریت به شهادت رسید. همچنین علی کمانی از رزمندگان یگان هوا فضا در شهرستان خمین در حین انجام مأموریت و بر اثر سانحه رانندگی شهید شد.

به گزارش ساقی آذربایجان از فارس نوشت: «محمد عبدوس»، از کارکنان هوافضای سمنان پس از مدت‌ها مجاهدت و تلاش‌های خستگی‌ناپذیر و مخلصانه در مسیر خدمت به نظام و میهن اسلامی در حین انجام مأموریت به فیض شهادت نائل آمد و به خیل عظیم شهیدان پیوست.

خادم‌الحسین (ع)، شهید محمد عبدوس متولد سال ۱۳۶۸ بود که ۲۲ خرداد ماه امسال در سمنان به شهادت رسید.

شهادت محمد عبدوس، از کارکنان هوافضای سمنان

همچنین امروز روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پاسدار رشید اسلام علی کمانی از رزمندگان یگان هوا فضا در شهرستان خمین پس از سال‌ها مجاهدت و تلاش‌های خستگی ناپذیر و مخلصانه در مسیر پاسداری از انقلاب و ارزش‌های اسلامی و خدمت به نظام و میهن اسلامی و نقش آفرینی در دفاع از وطن در حین انجام مأموریت و بر اثر سانحه رانندگی به فیض شهادت نائل آمد و به خیل عظیم شهیدان پیوست.

در این اطلاعیه با عرض تبریک و تسلیت شهادت آن پاسدار رشید اسلام به محضر رهبری، ملت ایران اسلامی، خانواده مکرم و آحاد فرماندهان، مسئولان و همرزمان وی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به آگاهی مردم شهید پرور و قدرشناس استان مرکزی می‌رساند، آئین‌های تشییع و تدفین پیکر پاک وی در چارچوب تدابیر و دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا در شهر خمین انجام خواهد شد.

محمد عبدوس از کارکنان هوافضای سمنان شهید شد