جوان‌ترین استاندار دولت رئیسی کیست؟

مالک رحمتی با رای اعتماد هیات دولت به عنوان استاندار جدید آذربایجان‌شرقی معرفی شد.

اعضای هیأت دولت در جلسه امروز( یکم بهمن ۱۴۰۲) خود که به ریاست رئیس جمهور برگزار شد،  مالک رحمتی را به عنوان استاندار آذربایجان‌شرقی معرفی کردند.

وی جوان‌ترین استاندار دولت سیزدهم است و با انتخاب مالک رحمتی امیدها برای تشکیل یک تیم مدیریتی جوان و انقلابی برای پیشبرد اهداف و برنامه‌های دولت در استان زنده شد.

مالک رحمتی متولد ۱۳۶۱ اهل مراغه، فارغ التحصیل مقطع دکتری و دارای سوابق اقتصادی و اجرایی در آستان قدس رضوی، وزارت کشور و بنیاد شهید می باشد که پیش از این نیز او  ریاست سازمان خصوصی سازی، قائم مقام آستان قدس، مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی، عضو هیات امناء و ریاست بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس و عضویت هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر و مسئولیت در سطوح مدیریتی وزارت کشور را عهده دار بوده است.

گزارش فارس حاکی است؛ پیش از این، مرحوم سردار زین‌العابدین رضوی خرم استاندار آذربایجان شرقی که بر اثر جراحات ناشی از جنگ تحمیلی ۳۰ دی ۱۴۰۲ دار فانی را وداع گفت.

این گزارش می افزاید، پیش از این اسماعیل زارعی کوشا متولد سال ۵۹ شهرستان قروه استاندار استان کردستان به عنوان جوان ترین استاندار محسوب می‌شد.

About Author