خیرین چشم بیدار جامعه‌اند!

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه خیرین همیشه نقصان را دیده و زودتر از هر کسی برای رفع آن تلاش می‌کنند، گفت: خیرین حوزه آموزش عالی جزء آن دسته از خیرینی هستند که پیشرفت جامعه را مدنظر گرفتند.
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مالک رحمتی، استاندار آذربایجان‌شرقی امروز در هفتمین گردهمایی سراسری خیرین آموزش عالی کشور اظهار کرد: از این ایده و فکر خوب قدردانی می‌کنم که خیرینی که برای علم، دانش و پژوهش زحمت کشیدند دور هم جمع شده و از زحمات آنها قدردانی شده است.
وی با بیان اینکه امروز در کشور شاهد هستیم که به برکت وجود اساتید و خیرین و انقلاب اسلامی با رشد چشمگیری در عرصه مختلف دانشگاه داریم، گفت: اگر نقصانی بود نیز توسط خیرین رفع شده و در حال رفع است. استاندار اذربایجان‌شرقی متذکر شد: ما مفتخر این هستیم که خیرین در بخش‌های مختلف اعم از مدرسه‌سازی، اقتصاد، آموزش عالی و غیره داریم و قطعا این موضوع رو به رشد بوده و با پیشرفت گسترده موجبات برکات خواهد بود.

رحمتی بیان داشت: خیرین همیشه کمک حال حاکمیت بودند و اگر نقصانی بوده زودتر از هرکسی دیده و برای رفع آن تلاش کردند. وی افزود: خیرین یک سرمایه بزرگ برای مملکت هستند زیرا آنها از همه چیز خود می‌گذرند تا یک مشکلی حل شود.

About Author