رئیس جمهوری می‌خواهیم که سرباز محض ولایت باشد

نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه قهر با صندوق‌ رای راه حل مشکلات کنونی نیست گفت: انتخاب درست برای روی کار آمدن یک دولت تحول خواه و انقلابی راهکار برون رفت از مشکلات امروز است.

حجت الاسلام حاجی صادقی شامگاه شنبه درآئین بزرگداشت ۱۵ خرداددرمدرسه فیضیه با بیان اینکه ۱۵ خرداد مانند عاشورا فقط یک روز نیست گفت: چنین ایامی آغازی بر یک سری حوادث بزرگ و تأثیرگذار در طول تاریخ است که هرگز در ظرف زمانی ۲۴ ساعته خود نمی‌توان آن‌ها را محدود کرد.

وی افزود: انقلاب اسلامی بعد از حوادث ۱۵ خرداد سال ۴۲ بصورت جدی جان گرفت و در مسیر اصلی خود وارد شد و امام راحل این روز را در تراز عاشورای حسینی قلمداد کرده است

حاج صادقی یاد آور شد: تا قبل از ۱۵ خرداد دو رکن اول انقلاب یعنی اسلام و رهبر الهی بود، اما هنوز مردم پای کار نیامده بودند که در این روز با تجلی فرهنگ حسینی رکن سوم انقلاب اسلامی وارد عرصه شد.

به گفته وی، اگر این انقلاب در طول ۴ دهه اخیر با وجود تمام فتنه‌ها و سختی‌ها به کار خود ادامه می‌دهد بخاطر وجود مردم در عرصه‌های مختلف است.

وی افزود: اگر امروز اسلام به عنوان یگانه راحت نجات بشر در دنیا شناخته می‌شود، اگر امروز اسرائیل در مرزهای جعلی خود محدود شده، اگر اسرائیل برای بقا به ایران التماس می‌کند بخاطر قدرت انقلاب اسلامی است.

حاجی صادقی با اشاره به اینکه امروز ایران به قدری از بازدارندگی رسیده که اگر اسرائیل بخواهد تعرضی در زمین هوا دریا بکند جواب آن را در سریع‌ترین زمان می‌بیند گفت: تمام موفقیت‌های ایران در طول ۴ دهه اخیر صرفاً بخاطر حضور مردم در عرصه‌های مهم و تأثیرگذار ملی و مذهبی بوده است.

وی افزود: دشمنان مرگ تدریجی خود را با انقلاب اسلامی قطعی می‌بینند و انقلاب اسلامی سنگرهای کلیدی جهان را یکی پس از دیگری دارد فتح می‌کند و تمام این موفقیت بخاطر این مقاومت، ایستادگی، بصیرت و روحیه عاشورایی است.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه مردم ایران ناملایمات و سختی‌های زیادی دیده و از برخی مسؤولان ناتوانی و ناخدمتی زیاد دیده‌اند، ولی آن را هیچوقت پای انقلاب ننوشتند گفت: دشمن ۴ دهه است که تلاش می‌کند موتور انقلاب را با کنار زدن اسلام و جایگاه ولایت خاموش کند و پس از نابودی از آن‌ها امروز می‌خواهد با تحریم و مشکلات اقتصادی مردم را از انقلاب جدا کند.

وی افزود: راه حل مشکلات کنونی قهر کردن با صندوق‌های رأی نیست بلکه راهکار برون رفت از مشکلات امروز انتخاب درست برای روی کار آمدن یک دولت تحولخواه و انقلابی است.

حاجی صادقی با تاکید براینکه کشور ما فقیر ناتوان و ذلیل نیست بلکه چالش و معضل اصلی ما چالش مدیریت است گفت: ما به مدیری نیاز داریم که برگرفته از فرهنگ عاشورا و مدرسه فیضیه باشد نه اینکه مدیریت خود را از تمدن غربی گرفته باشد.

وی افزود: دشمن می‌خواهد مردم را از انقلاب جدا کند چرا که اگر مردم از انقلاب گرفته شود نه ولایت می‌تواند کاری کند و سایر ارکان، مشروعیت حکمرانی در منطق اسلام به حضور مردم گره خورده است.

حاجی صادقی با تاکید بر اینکه همه کسانی که دل در گرو انقلاب دارند باید با بسترسازی برای حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی سیلی محکم دیگری به صورت آمریکا بزنند گفت: انتخابات ریاست جمهوری در حکم جهاد اکبر است تا از طریق آن اجازه ندهیم دشمن مدیریت اجرایی کشور را از مدیریت منطبق بر الگوی فیضیه و حوزه‌های علمیه خارج کند.

وی افزود: برخی از نامزدهای انتخابات ادعای سواد و تحصیلات دانشگاهی می‌کنند، اما درکی از مساله تحول ندارند و اراده‌ای نیز برای آن ندارند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه با یک دولت انقلابی دین گرا، جوان گرا و ولایت پذیر و تحول خواه مشکلات کنونی کشور برطرف خواهد شد گفت: ما به دولتی نیاز داریم که نسبت به، ولی فقیه فرمانبردار باشد و حاکمیت اصلی جامعه را متعلق را به، ولی فقیه بداند.

حاجی صادقی با تاکید بر اینکه ما دولتی می‌خواهیم که در امتداد ولایت فقیه باشد گفت: ما رئیس جمهوری می‌خواهیم که مانند حاج قاسم سلیمانی سرباز محض ولایت باشد و همزمان دارای روحیه استکبار ستیزی و مبارزه با دشمنان انقلاب باشد.

وی افزود: عدالتی که ما بدنبال آن هستیم که از ولایت فقیه ناشی شده باشد و نه مانند خوارج که امام علی را نا عادل بداند ما چنین عدالتی را نمی‌خواهیم.

About Author