رشد ۱۶۵ درصدی سرمایه گذاری صنعتی در زنجان

رئیس سازمان صمت استان زنجان گفت: رشد ۱۶۵ درصدی سرمایه گذاری در این استان طی ۸ ماه سالجاری محقق شده است. به گزارش ساقی آذربایجان، ناصر فغفوری از رشد ۱۶۵ درصدی سرمایه گذاری صنعتی در استان زنجان خبر داد و گفت: در این مدت ۳۵ هزار و۴۰۵ میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش صنعت صورت […]

رئیس سازمان صمت استان زنجان گفت: رشد ۱۶۵ درصدی سرمایه گذاری در این استان طی ۸ ماه سالجاری محقق شده است.
به گزارش ساقی آذربایجان، ناصر فغفوری از رشد ۱۶۵ درصدی سرمایه گذاری صنعتی در استان زنجان خبر داد و گفت: در این مدت ۳۵ هزار و۴۰۵ میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش صنعت صورت گرفته که منجر به راه اندازی واحدهای صنعتی در استان زنجان شده است.
وی یادآور شد: در مدت مشابه سال گذشته ۱۳ هزار و ۳۹۳ میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی در استان صورت گرفته است که در مقایسه با سال جاری شاهد رشد ۱۶۵ درصدی این شاخص در استان هستیم.
فغفوری افزود: امسال تاکنون ۱۰۰ واحد صنعتی در استان وارد چرخه تولید شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به اشتغالزایی این واحدهای صنعتی گفت: ۲ هزار و ۶۷۸ نفر در صنایع راه اندازی شده مشغول به کار شده اند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از رشد ۳۵ درصدی برخوردار است.
فغفوری خاطر نشان ساخت: بیشترین واحد صنعتی راه اندازی شده در استان در گروه کالایی ساخت مواد و محصولات شیمیایی، محصولات غذایی و آشامیدنی، ساخت فلزات اساسی و محصولات کانی غیر فلزی است.