شرکت عمران سهند تافته جدا بافته استان!

به گزارش ساقی آذربایجان، نشان به آن نشان که جا به جایی مدیرعامل شرکت عمران سهند و نشاندن اقبالی به سمت سرپرستی آن شرکت علی رغم مخالفت استاندار و به استناد تصمیم شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید کشور در پشت درهای بسته و بدون حضور مسئولین استانی و شهرستان برگزار شد.

البته انتشار بنرهای تبریک به مدیرعامل جدید در آن روزها خود به موضوع جالب دیگری تبدیل شد.

سایت خبری یازاکو در این خصوص به موضوع بنرهای تبریک اشاره جالبی کرده است:

بنرهای تبریکی که تکذیب شد

بنرهای تبریک ساختگی از طرف جامعه روحانیت، هیئات حسینی و جامعه اسلامی سهند در پی انتصاب مدیرعامل شهرسهند تکذیب شد. پس از پیگیری نهادهای ذیربط،یکی از کانال های خبری شهرستان اسکو ضمن صدور تکذیبیه، بابت انتشار بنرهای جعلی تبریک از زبان جامعه روحانیت و هیئت های مذهبی و جامعه اسلامی شهر سهند، از مردم سهند عذرخواهی کرد.

اداره تبلیغات اسلامی شهر سهند در بیانیه ای با بیان اینکه بدیهی است که روحانیت معزز شهر سهند، هیئات حسینی و جامعه اسلامی و مؤمنین این شهر، همگی حامی مردم شریف سهند و طلایه دار ظلم ستیزی و عدالت‌طلبی بوده و خواهند بود اضافه شده است با این وجود این تشکل ها از هیچ انتصاب، انتخاب و اعتزالی خشنود یا ناراحت نمی‌شوند.

چرا که خوشحالی و ناراحتی روحانیت و محبان حسینی شهر سهند تنها در گرو رفع مشکلات مستضعفین و رضایت شهروندان عزیز، که نشان از رضایت الهی است، خواهد بود.

این سایت موضوع عدم تخصص و تجربه مدیرعامل جدید را نیز مورد توجه قرار داده است جایی که انتخاب مدیرعامل فعلی را انتخاب مدیری بدون سابقه مدیریت عمرانی اعلام کرده است:

مدیری بدون سابقه مدیریت عمرانی

انتخاب و به تبع آن انتصاب کسی که سابقه فعالیت در حوزه عمرانی ندارد در راس مجموعه ای مهم و تخصصی همانند شرکت عمران شهر سهند دل نگرانی ها از تبعات این انتخاب را در بین ساکنان و کارشناسان برانگیخته است.

طبیعتا دود عدم همراهی مدیریت مدیران مجموعه های کوچک عمرانی وخدماتی با مدیریت ارشد استان پیش از همه به چشم شهروندان خواهد رفت.

نهایتا به نظر می رسد انتصاب مدیری از سوی شرکت مادر تخصصی بدون توجه به نظرات مدیریت ارشد استان نتیجه مناسبی برای شهر سهند نداشته باشد و لازم است این تصمیم هرچه زودتر مورد تجدید نظر قرار گیرد.

تخته سیاه