هواداران تراکتور منتظر خبرهای خوش باشند

سرپرست باشگاه تراکتور به هواداران وعده داد که بازیکنان جدید این تیم به‌زودی معرفی خواهند شد.

به گزارش ساقی آذربایجان، ایوب بهتاج درخصوص آخرین وضعیت تراکتور اظهار داشت: خوشبختانه تمرینات تیم پس از بازگشت به تبریز به صورت منظم تحت نظر آقای بردیف برگزار می‌شود و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی ادامه داد: آقای بردیف واقعا مربی خوب و با دیسیپلینی هستند و با یک برنامه دقیق و جدیت تمام تراکتور را برای حضور پرقدرت در لیگ جدید آماده می‌کنند. ما برای نتیجه‌گیری با این مربی سطح بالا بسیار امیدواریم.

سرپرست باشگاه تراکتور درباره نقل و انتقالات این باشگاه گفت: هواداران‌مان نگران وضعیت بازیکنان نباشند چراکه به دنبال تکمیل تیم هستیم؛ به‌زودی چند بازیکن جدید معرفی خواهیم کرد و خبرهای خوشی برای پرشورها داریم.

بهتاج تأکید کرد: ما با نفرات مدنظر آقای بردیف مذاکره می‌کنیم و پس از حصول نتیجه اطلاع‌رسانی خواهیم کرد. از هواداران و همچنین رسانه‌ها می‌خواهم از هرگونه گمانه‌زنی خودداری کنند تا با آرامش بتوانیم خواسته‌های سرمربی را برآورده کنیم.

وی در خصوص روند بازسازی ورزشگاه یادگار امام تبریز نیز متذکر شد: درباره زمان اتمام عملیات عمرانی این ورزشگاه باید مسئولین اداره کل ورزش و جوانان توضیح دهند ولی چیزی که مشخص است بازی‌های ابتدایی ما در ورزشگاه شهید سلیمانی خواهد بود.

سرپرست باشگاه تراکتور خاطرنشان کرد: اولین بازی فصل جدیدمان در سیرجان است. امیدوارم با حمایت‌ها و انرژی‌های مثبت هواداران‌مان بتوانیم فصل را پرقدرت آغاز کرده و نتیجه بازی اول فصل گذشته را جبران کنیم.