واکنش مظلومی به برکناری مجیدی و انتخاب سرمربی جدید

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال با انتقاد از رفتار برخی هواداران این تیم گفت: متاسفانه از صحبت‌هایم سوءاستفاده کردند و قصد دارند من را روبروی سرمربی تیم بگذارند.
پرویز مظلومی در گفتگو با خبرنگار مهر و در خصوص فیلمی که از وی مقابل درب باشگاه گرفته شده است، اظهار داشت: هیچ نامی بزرگ‌تر از استقلال نیست. من که ۴۰ سال است در استقلال هستم خودم را سرباز این تیم می‌دانم اما متاسفانه چند نفری هستند که خود را هوادار استقلال می‌دانند. مقابل درب باشگاه می‌ایستند. شرایط بدی را به وجود می‌آورند و هر صحبتی که می‌شود را در فضای مجازی گذاشته و متاسفانه شبکه‌های بیگانه هم با نشان دادن آن از این اتفاق سوءاستفاده می‌کنند.
وی در ادامه گفت: ما به دنبال مربی نیستیم. من روزی ۱۰ بار با فرهاد مجیدی در ارتباط هستم. هیچکس به اندازه من از سرمربی حمایت نمی‌کند. تا روزی که باشم در کنار فرهاد خواهم بود. او شاگرد من بوده و من کاملاً او را می‌شناسم اما متاسفانه عده‌ای به اصطلاح هوادار در فضای مجازی، هواداران واقعی را تحریک می‌کنند و می‌خواهند ما را رو در روی هم قرار دهند.
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص صحبتی که مقابل درب باشگاه انجام داده و گفته است از کسی ترسی ندارم، گفت: متاسفانه از صحبت‌های من سوءاستفاده کرده‌اند. من و فرهاد تعامل کامل داریم. او هر کاری که بخواهد انجام دهد از طریق من انجام می‌شود. بارها شده بود که دیگر مدیران استقلال مخالف خواسته‌های مجیدی بودند اما من آنقدر تلاش کردم تا درخواست فرهاد انجام شد.
وی افزود: چند روزی است که مدیرعامل استقلال مبتلا به کرونا شده است. من به همراه ملکیان و امیری از صبح تا دیر وقت تلاش می‌کنیم تا مشکلات برطرف شود. حتی روز پنجشنبه قرارداد ارسلان را من امضا کردم. مدیرعامل و هیئت مدیره همه تلاش می‌کنیم که استقلال موفق باشد اما هواداران باید صبور باشند و اسیر این مسائل حاشیه‌ای نشوند. فرهاد بازیکن من بوده و مثل پسرم می‌ماند و هیچ وقت مثل این روزها ما با هم تعامل نداشته‌ایم.
وی تاکید کرد: روز گذشته هم فرهاد که دنبال جذب یک بازیکن بود به او گفتم تمام تلاشت را انجام بده تا با آن بازیکن به توافق برسی. این تیم استقلال ایران است و تلاش می‌کنیم تا ظرف یکی دو روز آینده به جمع آبی‌پوشان بپیوندند.
پرویز مظلومی در خصوص بازگشت فرشید اسماعیلی هم گفت: اسماعیلی در ابتدا جزو بازیکنان ما نبود اما سرمربی استقلال نامه‌ای به هیئت مدیره زد و حالا قرار است تا با اسماعیلی صحبت کرده و او دوباره به جمع آبی‌پوشان بازگردد.
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا اسماعیلی را برای فصل استقلالی بدانیم، افزود: تلاش می‌کنیم تا با خواسته فرهاد، مجدداً فرشید اسماعیلی به جمع آبی‌پوشان بازگردد.
وی ادامه داد: نگرانی هواداران را درک می‌کنم. آنها دلشان برای تیم می‌سوزد. هیچکس مثل من و پیشکسوتان عاشق استقلال نیستند اما باید صبور باشیم تا همه مشکلات برطرف شود.
پرویز مظلومی در خصوص پرداخت مطالبات بازیکنان هم گفت: قرار است فردا دریافتی باشگاه استقلال از انتقال مهدی قائدی به حساب باشگاه بنشیند و به طور حتم روز دوشنبه بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت خواهد شد.
مظلومی در پایان خاطرنشان کرد: من منتی بر سر استقلال ندارم چون این تیم را قلبا دوست دارم و تمام تلاشم این است که استقلال موفق باشد.

About Author