احداث درمانگاه تامین اجتماعی در هریس

با امضای تفاهم نامه تخصیص زمین وقفی بین اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی، فرماندار، شهردار و شورای اسلامی شهر هریس، درمانگاه تامین اجتماعی در این شهرستان احداث می‌شود. به گزارش ساقی آذربایجان حجت‌الاسلام والمسلمین سید شهاب الدین حسینی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی در دیدار فرماندار، شهردار و شورای اسلامی شهر […]

با امضای تفاهم نامه تخصیص زمین وقفی بین اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی، فرماندار، شهردار و شورای اسلامی شهر هریس، درمانگاه تامین اجتماعی در این شهرستان احداث می‌شود.
به گزارش ساقی آذربایجان حجت‌الاسلام والمسلمین سید شهاب الدین حسینی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی در دیدار فرماندار، شهردار و شورای اسلامی شهر هریس با وی، با اشاره به اقدامات این اداره کل در حوزه درمانی، اظهار کرد: خدمت به مردم و به خصوص قشر نیازمند جامعه جزو رسالت‌های سازمان اوقاف بوده و حاضرهستیم از ظرفیت‌های اوقاف در راستای خدمت به مردم استفاده کنیم.
به گزارش ایسنا، وی افزود: اختصاص زمین وقفی برای احداث درمانگاه تامین اجتماعی در هریس گام مهم اداره کل اوقاف جهت حل مشکلات مردم این شهرستان بوده و قطعا این چنین اقداماتی درسایر شهرستان‌ها هم با همکاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی دراولویت قرار دارد.
در ادامه فرهاد جلیل‌وند، فرماندار هریس نیز اظهار کرد: شهرستان هریس حدود ۲۴ هزار نفر تحت پوشش تامین اجتماعی دارد که متاسفانه این جمعیت از دریافت خدمات رایگان درمانی تامین اجتماعی در خود شهرستان محروم هستند و نمی‌توانند از این خدمات بهره ببرند.
وی ادامه داد: امروز توافق و تفاهم نامه‌ای بین فرمانداری، اعضای شورای شهر هریس، شهرداری، اداره کل اوقاف و اداره کل تامین اجتمامی جهت احداث درمانگاه تامین اجتماعی درهریس برقرار شده و از این پس کارهای اداری احداث این درمانگاه را پیگیری خواهیم کرد تا با کمک دستگاه‌های اجرایی، درمانگاه مدنظر ساخته شده و مردم بتوانند از این خدمات رایگان درمانی استفاده کنند.
وی با اشاره به پیگیری نماینده مردم اهر و هریس برای ساخت این درمانگاه، گفت: از روزی که در شهرستان هریس حضوریافتم، اداره اوقاف شهرستان یکی از اداراتی بوده که در زمینه توسعه شهرستان همکاری تنگاتنگ و مسئولانه داشته است.
جلیل‌وند در خاتمه از همکاری مدیرکل اوقاف استان و رئیس اداره اوقاف هریس در راستای کمک به اجرایی شدن طرح احداث درمانگاه تامین اجتماعی هریس قدردانی کرد.‌