اختصاص ۶۵ میلیارد ریال برای تعریض جاده منطقه گردشگری فندقلو

مدیرکل میراث‌فرهنگی استان اردبیل از اختصاص ۶۵ میلیارد ریال اعتبار برای تعریض جاده دسترسی منطقه نمونه گردشگری فندقلو خبر داد. نادر فلاحی گفت: با تخصیص این میزان اعتبار و اعتبار کمکی از سوی فرمانداری نمین، پروژه جاده دسترسی منطقه نمونه گردشگری فندقلو ساماندهی و تکمیل می‌شود. مدیرکل میراث‌فرهنگی استان اردبیل با بیان این که شهرهای […]

مدیرکل میراث‌فرهنگی استان اردبیل از اختصاص ۶۵ میلیارد ریال اعتبار برای تعریض جاده دسترسی منطقه نمونه گردشگری فندقلو خبر داد.
نادر فلاحی گفت: با تخصیص این میزان اعتبار و اعتبار کمکی از سوی فرمانداری نمین، پروژه جاده دسترسی منطقه نمونه گردشگری فندقلو ساماندهی و تکمیل می‌شود.
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان اردبیل با بیان این که شهرهای عنبران و نمین در زمینه صنایع دستی پیشرو هستند و شهر عنبران به عنوان شهر ملی گلیم معرفی شده، از تخصیص اعتباری ویژه برای بازسازی و تجهیز نمایشگاه صنایع دستی در این ۲ شهر خبر داد.
به گفته او،تصمیم‌گیری در خصوص واگذاری غرفه‌ها در نمایشگاه‌های صنایع دستی شهرهای نمین و عنبران به فرماندار نمین محول شده تا با واگذاری آنها به فعالان این عرصه، صنایع دستی منطقه رونق بگیرد.
فلاحی می گوید: هم اکنون هفت پروژه مهم گردشگری در شهرستان نمین در حال اجراست و پارسال ۱۶ موافقت اصولی برای احداث طرح های گردشگری در این شهرستان صادر شده که نشانگر تحول گردشگری در این شهرستان است.