تبریز تاریک است

عادل کاظمی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در جلسه شورای شهر تبریز، اظهار داشت: شرکت توزیع برق تبریز به سه شهرستان تبریز، اسکو و آذرشهر خدمات می‌دهیم. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، گفت: در خصوص تبدیل چراغ.های گازی قدیمی به ال ای دی اقدامات اساسی انجام‌ شده است که می‌توان با جذب سرمایه‌گذار […]

عادل کاظمی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در جلسه شورای شهر تبریز، اظهار داشت: شرکت توزیع برق تبریز به سه شهرستان تبریز، اسکو و آذرشهر خدمات می‌دهیم.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، گفت: در خصوص تبدیل چراغ.های گازی قدیمی به ال ای دی اقدامات اساسی انجام‌ شده است که می‌توان با جذب سرمایه‌گذار این اقدام را گسترش داد.
روح‌الله رشیدی عضو شورای شهر تبریز در ادامه گفت: اجرای تونل انرژی در ایده‌لو و سد شدن راه خدمات شهری یکی از معضلات منطقه است که باید کاربرد و زمان اتمام‌آن مشخص شود.
فریدون بابایی‌اقدم دیگر عضو شورای شهر تبریز، گفت: گزارشات دستگاه های خدمات‌رسان در شورای شهر موجب نقش‌آفرینی واقعی شورا به عنوان شورای شهر می‌شود.
وی بیان داشت: در ماده ۲۱۹ راهنمایی و رانندگی و شهرداری موظف شده در خصوص ایمنی و تسهیل عبور و مرور با دستگاه‌های خدمات‌رسان همکاری کند.در شورای پنجم مرحوم اشرف‌نیا در تماس با معاون وزیر خواستار تامین اتصالات در مناطق الحاقی به تبریز شد که بودجه مورد نیاز ۴ میلیارد تومان برای تمام محلات بود اما امروز مبلغ بسیار بیشتری فقط برای آناخاتون نیاز است.
وی اذعان داشت: اگر از وزارت راه کمک می‌خواهیم، باید کمک انجام‌ شود تا این موضوع حل شود.

دارد اما در تبریز شاهد کمبود نور شهری هستیم حتی در خیابان‌های اصلی نیز با مشکل کمبود روشنایی روبه‌ رو هستیم.
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تبریز، متذکر شد: سرمایه‌گذار تبریزی در زمینه روشنایی تهران فعالیت می‌کند که لازم است در تبریز نیز به روشنایی‌ها توجه شود.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز ادامه داد: در تبریز محورهای تاریخی که نیاز به نگهداری و ساماندهی دارند زیاد است که باید این‌ها تجمیع شود تا بودجه در نظر گرفته شود. می‌توانیم با استفاده از تجربیات سایر شهرها نسبت به راه‌اندازی پنل‌های خورشیدی اقدام کنیم.