تغییر و اصلاح نحوه پرداخت ارز ترجیحی اقدامی شجاعانه است

فرماندار بناب، اقدام دولت در تغییر و اصلاح نحوه پرداخت ارز ترجیحی را اقدامی شجاعانه در راستای جراحی اقتصاد کشور برشمرد و گفت: دولت مردمی و انقلابی به ریاست آیت الله رئیسی دست به اقدامی شجاعانه زده که دولت‌های پیشین از انجام آن ناتوان بودند. به گزارش ساقی آذربایجان، رضا لعلی در جلسه هماهنگی برنامه‌های […]

فرماندار بناب، اقدام دولت در تغییر و اصلاح نحوه پرداخت ارز ترجیحی را اقدامی شجاعانه در راستای جراحی اقتصاد کشور برشمرد و گفت: دولت مردمی و انقلابی به ریاست آیت الله رئیسی دست به اقدامی شجاعانه زده که دولت‌های پیشین از انجام آن ناتوان بودند.
به گزارش ساقی آذربایجان، رضا لعلی در جلسه هماهنگی برنامه‌های سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و گرامیداشت سالروز حماسه فتح خرمشهر، با بیان اینکه در سال ۵۹ جنگ زمانی شروع شد که کشور پس از پیروزی انقلاب با مشکلات زیادی مواجه بود گفت: تنها در سایه اتحاد و همدلی تمامی اقشار مردم و ایثار و جانبازی رزمندگان اسلام و شهدا بود که اجازه داده نشد یک وجب از خاک کشور در اشغال دشمن بعثی باقی بماند.
وی، خرمشهر را یکی از عالی ترین صفحات تاریخ عزت و غرور ایران اسلامی برشمرد و افزود: نبردی که دیروز وجود داشت نبرد نظامی بود که علی رغم حمایت تمامی دشمنان کشور و نظام از عراق آنها قادر به اشغال ایران نشدند.
وی افزود: امروز دشمن به این نتیجه رسیده که در عرصه نظامی پیروز نخواهد شد لذا با تمام قوای خود یک جنگ تمام عیار اقتصادی را علیه کشور ایجاد کرده است.
لعلی، اقدام دولت در تغییر و اصلاح نحوه پرداخت ارز ترجیحی را اقدامی شجاعانه در راستای جراحی اقتصاد کشور برشمرد و افزود: دولت مردمی و انقلابی به ریاست آیت الله رئیسی دست به اقدامی شجاعانه زده که دولت‌های پیشین از انجام آن ناتوان بودند.
وی، بر لزوم همکاری و همراهی مردم در اجرای طرح دولت همانند سال های دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: متاسفانه عده‌ای در داخل بدنبال القای یاس و ناامیدی در بین مردم هستند و عده‌ای سودجو هم با احتکار و گران فروشی می‌خواهند به اعتماد مردم به نظام ضربه بزنند که از طریق مجاری قانونی با این افراد به شدت برخورد خواهد شد.
وی، از مسئولین، رسانه‌ها و تمامی اقشار و گروه‌ها خواست تا به تبیین اقدامات و دستاوردهای دولت و نظام بپردازند و اجازه ندهند دشمن و رسانه هایش مردم را ناامید کنند.
فرماندار شهرستان بناب، در خصوص سهمیه آرد یارانه‌ای تخصیص یافته به نانوایی‌ها گفت: نه تنها از سهمیه آرد یارانه‌ای نانوایی‌ها کم نشده که این سهمیه افزایش پیدا کرده و هیچگونه افزایشی در قیمت نان های سنتی که دارای سهمیه بوده و به آنها یارانه تعلق می‌گیرد نخواهیم داشت و یارانه مربوط به نان و دارو به گفته رئیس جمهور محترم تا پایان سال هیچ تغییری نخواهد کرد.
وی، با اشاره به در پیش بودن سالروز ارتحال امام خمینی(ره) گفت: ایشان به تنهایی و تنها با سلاح ایمان در برابر استباد رژیمی ایستاد که توسط تمامی قدرت های جهان حمایت می شد.
لعلی، افزود: تمامی مردم از تاریخ درس عبرت می گیرند اما امام خمینی از جمله مردان ماندگاری در تاریخ بود که به تاریخ درس مقاومت و ایستادگی را آموخت.