دستگاه قضایی آذربایجان‌غربی آغاز به کار می‌کند

رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: کارخانه فولاد ارومیه در آینده نزدیک با همت دستگاه قضایی آذربایجان‌غربی آغاز به کار می‌کند.

به گزارش ساقی آذربایجان به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه،ناصر عتباتی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان با تبریک ایام هفته وحدت و میلاد با برکت حضرت پیامبر (ص) و امام صادق(ع) اظهار داشت: باید به منظور رفع مشکلات مردم به ویژه واحدهای تولیدی و کارخانه‌های تعطیل شده گام برداشت.
رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی با اشاره به بازدید زندان ارومیه گفت: آنچه هم‌اکنون در زندان‌ها شاهد آن هستیم، مشکلات اقتصادی و معیشتی بوده که سبب بزهکاری تعدادی از انسانها و در نهایت در بند شدن و گرفتاری خود و خانواده آنها شده است و کمک به اقتصاد و رفع موانع تولید در واقع به معنی کاستن از آسیب‌های اجتماعی و بزهکاری در جامعه است.
رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی افزود: جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی فرصت مغتنم و ارزشمندی است که می‌تواند گره‌ مشکل واحدهای تولیدی را باز کرده و چرخ تولید را به حرکت در آورد.
رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی عتباتی در ادامه، مشکلات واحد تولیدی فولاد ارومیه را مورد بررسی قرار داد و گفت: از مدت‌ طولانی این واحد تولیدی راکد بوده و میزان بسیاری منابع ملی و همچنین دستگاه‌ها و لوازم کارخانه در حال خاک خوردن بوده و بلا استفاده افتاده‌اند در حالی‌که با اندکی همت و درایت می‌توان مشکلات این واحد تولیدی را حل و بیش از هزار نفر را در آن به کار گمارد.
رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی تاکید کرد: باید به صورت جدی از مسئولان حاضر و مالک کارخانه و سرمایه‌گذار خواست تا مشکل این واحد حل و کارهای مقداماتی فعال شدن آن آغاز شود.
عتباتی ادامه داد: حل مشکلات این واحد تولیدی به زودی به کمک دستگاه قضا آغاز شده و امید است که در چند ماه آینده نیز این واحد تولید بزرگ به مراحل تولید برسد.

About Author