دستگیری قاتل فراری در نقش پلیس قلابی

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری فردی که مرتکب قتل شده بود و با جعل عنوان پلیس از شهروندان کلاهبرداری میکرد، خبر داد.
سرهنگ “جلیل موقوفه‌ای” رئیس پلیس پیشگیری پایتخت اظهار داشت: درپی کلاهبرداری های فرد جوانی از شهروندان با جعل عنوان پلیس و خرید و فروش مواد مخدر در غرب تهران موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۳۸ جنت آباد قرار گرفت.
وی افزود: تیم عملیات کلانتری ۱۳۸ جنت آباد با تلاش های شبانه روزی و رصد های اطلاعاتی چهره و مخفیگاه متهم را در جنت آباد شمالی شناسایی کردند.
این مقام پلیسی در ادامه گفت: باتوجه به حساسیت موضوع تیم عملیات کلانتری ۱۳۸ جنت آباد با هماهنگی های قضائی متهم را در یک عملیات پیچیده دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.
رئیس پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: تیم عملیات کلانتری ۱۳۸ جنت آباد در بازرسی از مخفیگاه متهم ۴ کیلوگرم موادمخدر از نوع گل و ادوات نظامی از جمله بی‌سیم و دستبند دوربین های مدار بسته جهت ارتقای امنیت مخفیگاه کردند.
وی افزود: متهم در بازجویی های پلیسی به جرم خود مبنی بر جعل عنوان پلیس و فروش مواد مخدر در غرب تهران اعتراف کرد و در تحقیقات مشخص شد متهم به جرم قتل مرد جوانی در یک درگیری تحت تعقیب بوده است.
سرهنگ موقوفه ای در پایان گفت:پرونده متهم برای سیرمراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

About Author