راه یافتگان به مرحله نهایی المپیاد فناوری نانو معرفی شدند

۳۰ برگزیده مرحله دوم و راهیافتگان به مرحله نهایی دوازدهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو معرفی شدند. به گزارش ایسنا، به نقل از ستاد نانو، المپیاد دانش‌آموزی نانو رویداد مورد تایید بنیاد ملی نخبگان است و در راستای تفاهم‏‌نامه میان سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، در سال جاری […]

۳۰ برگزیده مرحله دوم و راهیافتگان به مرحله نهایی دوازدهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو معرفی شدند.

به گزارش ایسنا، به نقل از ستاد نانو، المپیاد دانش‌آموزی نانو رویداد مورد تایید بنیاد ملی نخبگان است و در راستای تفاهم‏‌نامه میان سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، در سال جاری با همکاری و هماهنگی این دو نهاد در ۳ مرحله برگزار شد.

مرحله دوم دوازدهمین المپیاد نانو در روز پنجشنبه ۱۸ شهریور ماه سال جاری برگزار شد که ۳۰ نفر از دانش آموزان موفق به راهیابی به مرحله نهایی این رقابت علمی شدند.

استان‏ کردستان با ۷ نفر دارای بیشترین تعداد راه یافتگان به مرحله سوم این المپیاد است و پس از آن استان‌های آذربایجان شرقی و مازندران به ترتیب با ۵ و ۳ نفر در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

کارنامه شرکت‌کنندگان مرحله دوم از روز شنبه ۲۴ مهرماه در صفحه شخصی آنها در سایت باشگاه نانو قابل مشاهده است.

مرحله نهایی به صورت تلفیقی از برنامه برخط و حضوری، در نیمه دوم آبان ماه برگزار خواهد شد به گونه‌ای که کارگاه‌های آموزشی به صورت برخط و کار آزمایشگاهی به صورت حضوری در یکی از مراکز معتبر علمی پژوهشی در شهر تهران برگزار خواهد شد.