رسانه ها در معرفی کالاهای ایرانی فعال تر عمل کنند

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر حمایت از تولید کالای با کیفیت ایرانی تاکید کرد و گفت: رسانه ها باید در معرفی کالاهای ایرانی با کیفیت در جامعه فعال تر عمل کنند. به گزارش ساقی آذربایجان، علی مصطفوی در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، رعایت قانون و عمل به […]

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر حمایت از تولید کالای با کیفیت ایرانی تاکید کرد و گفت: رسانه ها باید در معرفی کالاهای ایرانی با کیفیت در جامعه فعال تر عمل کنند.
به گزارش ساقی آذربایجان، علی مصطفوی در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، رعایت قانون و عمل به آن یکی از اساسی‌ترین وظیفه مردم و مسئولان است و در بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز توجه به مواد قانونی ضروری است.
وی با بیان وظیفه رسانه ملی و رسانه‌ها در معرفی کالاهای ایرانی و حمایت از کالای ایرانی گفت: حمایت از کالای ایرانی وظیفه هر ایرانی است و امیدواریم با افزایش تولید کالاهای با کیفیت ایرانی در حوزه‌های مختلف و اقبال بیشتر مردم به خرید این کالاها ورود کالای قاچاق به کشور کاهش یابد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر فعال شدن کمیسیون‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شهرستان‌ها، گفت: در این کمیسیون باید به زمینه‌ها و فرصت‌های ایجاد اشتغال در مناطق مرزی توجه ویژه شود.
مصطفوی با اشاره به روند پلاک گذاری ادوات کشاورزی در استان، افزود: این امر از طریق سازمان جهاد کشاورزی صورت می‌گیرد و لازم است روند پلاک گذاری این ادوات در استان سرعت یابد.
وی با قدردانی از تلاش نیروهای نظامی و انتظامی در برخورد قاطع با تهیه و توزیع کالاهای قاچاق در استان گفت: باید همه مردم و دستگاه‌های اجرای دست به دست هم دهند تا از ورود کالای قاچاق به کشور جلوگیری شود.