زمین‌های اهدایی مردم را نفروشید!

امام جمعه ورزقان به برخی از مدیران استانی در خصوص فروش زمین‌های اهدایی مردم تذکر داد و گفت: مردم به نیت توسعه زیرساخت‌ها در جهت خدمت‌رسانی به مردم این زمین‌ها را در اختیار ادارات قرار داده‌اند، از این‌رو قابل قبول نیست زمین‌های اهدایی مردم به فروش گذاشته شود، انتظار داریم با اعتقادات مردم بازی نکرده که این امر موجب نارضایتی مردم می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی پورمحمد صبح امروز در دیدار جمعی جوانان ورزقان، به اهمیت بالای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی کلمه جوان پرتکرارترین کلمه بوده و از نظر رهبر انقلاب اسلامی این جایگاه (جوانان) خیلی بالاست، از این‌رو باید دست این عزیزان را بگیریم.

امام جمعه ورزقان با بیان اینکه این انقلاب را جوانان به پیروزی رساندند، افزود: انقلاب را همین جوانان نگه داشتند همچنین انقلاب را جوانان به هدف خواهند رساند، از این‌رو مسؤولان باید نسبت به جوانان و آینده آنان توجه ویژه داشته باشند.

وی با بیان اینکه رمز تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی همان گسترش اسلام ناب محمدی است، افزود: رهبر انقلاب اسلامی به مسؤولان دستور دادند که به جوانان توجه ویژه‌ای شود و کارها را به جوانان بسپارند، اما متاسفانه دولت‌ها همچنان به آن عمل نمی‌کنند.

پورمحمد بار دیگر به بلاتکلیفی تعدادی از کارگران مجتمع مس سونگون اشاره کرد و گفت: در زمان اعتراضات کارگران این مجتمع، بنده به عنوان امام جمعه شهرستان از این کارگران زحمت‌کش درخواست کردم به کارشان برگردند که خوشبختانه همان روز به اعتراضاتشان خاتمه دادند که جا دارد مجددا از این قشر زحمت‌کش تشکر کنم.

وی در ادامه خطاب به برخی از مدیران استانی در خصوص فروش زمین های اهدایی مردم تذکر داد و یادآور شد: مردم عزیز به نیت توسعه زیرساخت‌ها در جهت خدمت رسانی به مردم این زمین‌ها را در اختیار ادارات قرار داده‌اند، از این‌رو قابل قبول نیست زمین‌های اهدایی مردم به فروش گذاشته شود، انتظار داریم با اعتقادات مردم بازی نکرده که این امر موجب نارضایتی مردم می‌شود.

 پورمحمد از فرماندار، رئیس دادگستری و دادستان شهرستان خواست به صورت جدی به این موضوع ورود کرده و جلو این کارها گرفته شود، نباید ذره‌ای از حق و حقوق مردم منطقه پایمال شود.

About Author