معاون استاندار اردبیل:

سربازان وظیفه مهارت دیده تسهیلات اشتغال می گیرند

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: سربازان وظیفه ای که در دوران خدمت آموزش های مهارتی دریافت کرده اند، بعد از پایان یافتن خدمت از تسهیلات یکصد میلیون تومانی اشتغال بهره مند می شوند. به گزارش ساقی آذربایجان یاسر عبداللهی عابد در جلسه هماهنگی با بانک ها و دستگاه‌های مرتبط برای آموزش سربازان […]

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: سربازان وظیفه ای که در دوران خدمت آموزش های مهارتی دریافت کرده اند، بعد از پایان یافتن خدمت از تسهیلات یکصد میلیون تومانی اشتغال بهره مند می شوند.
به گزارش ساقی آذربایجان یاسر عبداللهی عابد در جلسه هماهنگی با بانک ها و دستگاه‌های مرتبط برای آموزش سربازان و پرداخت تسهیلات افزود: بیش از ۳۶ میلیارد تومان تسهیلات در این خصوص به بانک ها ابلاغ شده که سربازان متقاضی می توانند با ارائه کارت مهارت و پایان خدمت از این تسهیلات بهره مند شوند.
وی بیان کرد: سربازان دارای مدرک دانشگاهی دولتی و آزاد، مراکز علمی – کاربردی، فارغ التحصیلان فنی و حرفه ای و مدارس کار و دانش از ارائه مدرک مهارتی برای دریافت تسهیلات معاف هستند.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل عبداللهی عابد ادامه داد: دیگر سربازان نیز با طی دوره های مهارت آموزی در حین خدمت می توانند بعد از اتمام دوره خدمت، از این تسهیلات استفاده کنند.
وی افزود: پیگیری های لازم از بانک ها برای اجرای این طرح و پرداخت تسهیلات خوداشتغالی به سربازان مهارت دیده به طور جدی انجام می شود.