سرعت زیاد در کارناوال عروسی جان جوان زنجانی را گرفت

رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: برابر سرعت زیاد یک دستگاه سواری در کارناوال عروسی، یک نفر جان باخت و سایر سرنشینان مصدوم و راهی بیمارستان شدند. سرهنگ محمدحسین خلجی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با حادثه رانندگی رخ داده در شهر زنجان، اظهار کرد: ساعت یک بامداد امروز […]

رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: برابر سرعت زیاد یک دستگاه سواری در کارناوال عروسی، یک نفر جان باخت و سایر سرنشینان مصدوم و راهی بیمارستان شدند.
سرهنگ محمدحسین خلجی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با حادثه رانندگی رخ داده در شهر زنجان، اظهار کرد: ساعت یک بامداد امروز (۳ آبان‌ماه) یک دستگاه سواری پژو پارس از سمت شرق به غرب در کمربندی شمالی رو به روی CNG منطقه زیباشهر به جدول دوربرگردان برخورد کرده است.
وی در رابطه با علت وقوع حادثه رانندگی، افزود: به دلیل سرعت زیاد و شدت برخورد با جدول، گیربکس خودرو دچار حریق می‌شود؛ گفتنی است این خودرو در کارناوال عروسی دچار این حادثه شده است.
این مسئول از فوت راننده خودرو سواری در تصادف رخ داده خبر داد و خاطرنشان کرد: متاسفانه راننده جوان ۲۵ ساله در دم جان باخت و سایر سرنشینان نیز مصدوم شدند که خوشبختانه وضعیت آنان وخیم نیست.