طرح ساماندهی اموال شهرداری کرج در یک قدمی تصویب

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه طرح ساماندهی اموال شهرداری پس از تصویب اجرا می‌شود، گفت: با اجرای این طرح دست درازی به بیت المال قطع می‌شود.
به گزارش ساقی آذربایجان، علی قاسم‌پور در گفت‌وگویی به طرح ساماندهی اموال و املاک شهرداری اشاره و اظهار کرد: اخیراً اخباری مبنی بر دست درازی به اموال شهرداری و بیت المال توسط برخی از مدیران منتشر شده که رسیدگی به آن به صورت فوری در دستور کار شهرداری قرار گرفت.
سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: طبق بررسی‌ها این اموال از جمله خودروهای لوکس و گوشی‌های آیفون جز قراردادهای شهرداری با پیمانکاران بوده که این اموال پس از پایان موعد قرارداد نیز تحویل شهرداری نشدند.
وی افزود: در همین راستا طرح ساماندهی اموال در شورای شهر کرج مطرح شده است و در دست بررسی قرار دارد که در خصوص تأیید و تصویب طرح به سرعت اجرایی خواهد شد.
قاسم پور در خصوص این طرح یادآور شد: بنا بر این طرح اموال متعلق به شهرداری از دسترس افراد خارج خواهد شد و با برچسب و کد اموال به بیت‌المال برمی‌گردد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه موضع شورای شهر در خصوص حواشی اخیر مشخص است و بابت این خطا از مردم طلب بخشش داریم، خاطرنشان کرد: با تمام توان برای جبران چنین اشتباهاتی پای کار هستیم و اقدام خواهیم کرد.

About Author