عذرخواهی هومن حاجی عبدالهی بابت یک اشتباه

هومن حاجی عبدالهی، بازیگر سینما و تلویزیون که در چند روز گذشته به خاطر انتشار چند توییت مورد انتقاد قرار گرفته بود، مطالب قبلی‌اش را پاک کرد و در مطلبی جدید اظهار امیدواری کرد ملت ایران عذرخواهی صادقانه‌اش را بپذیرند. این بازیگر در صفحه شخصی‌اش نوشت: من در روزهای گذشته، توییت‌هایی نوشتم که بازخورد خوبی […]

هومن حاجی عبدالهی، بازیگر سینما و تلویزیون که در چند روز گذشته به خاطر انتشار چند توییت مورد انتقاد قرار گرفته بود، مطالب قبلی‌اش را پاک کرد و در مطلبی جدید اظهار امیدواری کرد ملت ایران عذرخواهی صادقانه‌اش را بپذیرند.
این بازیگر در صفحه شخصی‌اش نوشت: من در روزهای گذشته، توییت‌هایی نوشتم که بازخورد خوبی نداشت و موجب رنجش بخش بزرگی از مخاطبان شد. با کمی دقت و مشورت با برخی از دوستان، فهمیدم که آن توییت‌ها اشتباه بزرگی بوده‌اند و پاک‌شان کردم. امیدوارم ملت ایران، که میدانم در روزهای سختی گرفتارند، عذرخواهی صادقانه مرا بپذیرند.
هومن حاجی‌عبدالهی، بازیگرِ سریال پایتخت و مجری صداوسیما چند روز پیش جمله توهین‌آمیزی راجع به حرف مردم نوشته بود. این بازیگر در پاسخ این واکنش که: «مگر همین مردم او را به این جا نرسانده‌اند»؟ پاسخ داده بود که: «نه»! پایتخت، آقا و خانم سنگی، بیمار استاندارد، علی البدل، دختر گمشده، خوشنام و نون خ از سریال‌هایی هستند که هومن حاجی عبداللهی در آن‌ها به ایفای نقش پرداخته است.