عودت بیش از ۳ هزار زائر از ایلام به استان های مبدأ

فرمانده انتظامی استان ایلام از عودت بیش از ۳ هزار زائر از ایلام به استان های مبدأ خبر داد و گفت: مهمترین اولویت پلیس، جلوگیری از ورود زائران به محورهای ورودی استان به ویژه شهرستان مهران است. به گزارش ساقی آذربایجان سردار”دلاور القاصی مهر” اظهار کرد: با توجه به تصمیمات کشوری، ورود زائران به مرز […]

فرمانده انتظامی استان ایلام از عودت بیش از ۳ هزار زائر از ایلام به استان های مبدأ خبر داد و گفت: مهمترین اولویت پلیس، جلوگیری از ورود زائران به محورهای ورودی استان به ویژه شهرستان مهران است.

به گزارش ساقی آذربایجان سردار”دلاور القاصی مهر” اظهار کرد: با توجه به تصمیمات کشوری، ورود زائران به مرز مهران ممنوع بوده و پلیس از ورود زوار عزیز به پایانه مرزی شهید قاسم سلیمانی شهرستان مهران ممانعت می کند.
وی با بیان اینکه سلامت مردم برای پلیس از اهمیت ویژه ای برخوردار است، افزود: ۸ ایستگاه کنترلی ثابت و سیار در محورهای مواصلاتی مستقر، و به هیچ وجه اجازه تردد به زائران به سمت پایانه مرزی مهران داده نخواهد داشت.
فرمانده انتظامی استان، با بیان اینکه تاکنون ۳ هزار زائر حتی با داشتن ویزا به استان‌های مبدأ عودت داده شدند، تصریح کرد: در روزهای گذشته افرادی بودند که بدون توجه به توصیه‌های پلیس و مسئولان کشور، به استان ایلام مراجعه کردند که از ورود آنها به مرز مهران جلوگیری شده است.
وی با اشاره به اینکه، ورودی های استان ایلام خصوصا شهر مهران به شدت تحت کنترل پلیس است،گفت: تاکنون بیش از ۸۵۰ خودرو به استانهای محل سکونت خود عودت داده شده اند.
به گزارش ایسنا، به نقل از کانال اطلاع رسانی پلیس ایلام، القاصی‌مهر تاکید کرد: بر اساس تصمیمات ملی مرز بین المللی مهران فقط آماده ارائه خدمات برای بازگشت زائران است،گفت: مردم به شایعات فضای مجازی توجه نکنند و اخبار موثق را از طریق رسانه ملی و خبرگزاری های رسمی دریافت کنند.